Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG20220407100016.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG20220407100006.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG20220407095925.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG20220407095859.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG20220407095756.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG20220407100052.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 82
Kendini taniman guzel de senin test yapman icin erken daha. Tabloda bat 12 nisan yaziyor. 10, 11, 12 yaparsin.

Yok kuzum ya yapamadım sabah kalkar kalkmaz tuvalete gittiğim için ilk idrar gitti ama oruçluyum her hangi bir saatte yapsam olmaz mı ki ama hiç ama hiç umudum yok sancım da çoğaldı
Testler konusunda cok tecrubeli degilim. Cikabilir aslinda. Nasil rahat edeceksen oyle yap. Hayirlisi olsun, her reglle yeni bir dongu, yeni bir macera basliyor Bebis yoksa, zamaninda gelsin de calismalar aksamasin

Sahurda burnumun ucunu goremiyorum ben. Flashla filan baksaydin. Annesi babasiyla biraz daha hemhal olsun istiyor bu sipalar
Ahhaha doğru var bir bildikleri ya ben de yaptım sonra asıl incelemem sabah oldu.. kurumanın k si bile yok anne ben yoğum diyor.. benim için biraz daha uğraşmanız gerekiyor diyor

Evet kuzumm ben de hatırlıyorum seni yazmayı unuttum buraya aşılamam tutmadı adet oldum malesef
Sen hangi süreçtesin nasılsınnn
Kusura bakma cnm, tabloda bat 9 Nisan gorunce yazmadan edemedim. Sayfayi takip ediyorum ama bazi gunler bakamayinca cok yazisma oluyor. Asilama surecinde oldugunu bilmiyordum. Hayirlisi olsun ama işi bir adim daha ileri goturmeniz bebise de bir adim daha yaklastiginizin gostergesi bence. Daha fazla bekletmeden gelsin insallah. Ben yumurtlama takibindeyim. Bu ay klomen kullandim yine.
Şu mubarek gunlerde hepimiz icin hakimizda hayirli olani versin Rabbim. Biz acele ediyoruz, dogru zamani o biliyor

Yok kuzum.niye diyelim bende görüp görmediğim konusunda emin değilim aslında. Varsa aşırı silik bişey var hepimiz mi delirdik acaba
Ben heosine baktığımda görüyorum bazılarında daha net belli oluyor :)
Ben halen bebişin geldiğini ve geç döllenme olduğunu düşüyorum :) Sen nasıl duruyorsun ben çoktan sağlık ocağına veya hastaneye gidip kan vermiştim.

Bugün eşim erken çıkacak işten onunla gidelim diyoruz. Aslında negatif sonucu belgeli bir şekilde alırım diye korktugumdan gidemiyorum

Bugün eşim erken çıkacak işten onunla gidelim diyoruz. Aslında negatif sonucu belgeli bir şekilde alırım diye korktugumdan gidemiyorum
Sen testlere baktığında çok siik bişi görüyorsun birde sen buraya yükleyince piksel gidiyor ve ben görüyorm. Negatif sonuc almazsın diye düşünüyorum reglin 1 gün geçti. Ben simdiye sabah erken kalkıp gitmiştim kan vermiştim hayatta dayanamam valllahiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…