Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahhaha doğru var bir bildikleri 🤣 ya ben de yaptım sonra asıl incelemem sabah oldu.. kurumanın k si bile yok 😅😅 anne ben yoğum diyor.. benim için biraz daha uğraşmanız gerekiyor diyor 😅
Bu pozitifligin yeter guzelim 💙 Egleniyor mu napiyor sipa. Sonra dayanamayacak ama şu annem cok matrak kadin, gideyim de yakindan goreyim diyecek 😃😉

Sen testlere baktığında çok siik bişi görüyorsun birde sen buraya yükleyince piksel gidiyor ve ben görüyorm. Negatif sonuc almazsın diye düşünüyorum reglin 1 gün geçti. Ben simdiye sabah erken kalkıp gitmiştim kan vermiştim :KK70: hayatta dayanamam valllahiiii :KK70:
Nasıl da inatciyim değil mi 🤣 hâlâ kararsızım gitmek konusunda bakalım durum ne olacak. 😬

Sende ki sabırdan bende istiyorum az da olsa :KK70:
Şaka bir yana ne beni dinle nede 2-3 gün bekle diyenleri. içinden ne yapmak geçiyorsa öyle yap :)
Bende inat edip sana git demicem :KK70: karar senin.
Allah razı olsun canım benim. Bende kararsızım. Bı bakmışsın birazdan kan testi paylaşırım öyle bir durumdayım yani 😁

Allah razı olsun canım benim. Bende kararsızım. Bı bakmışsın birazdan kan testi paylaşırım öyle bir durumdayım yani 😁
Ben kafamda herşeyi netleştirmek açısından gidip kan verdim kafam rahatladı testlerle olmuyor en temizi kan :) Güzel haberle gel canım. Bende dün fasulyemin kalp atışlarını duydum gümbür gümbürdü maşallah :)

Kuzum günaydın, dün gece bende test yaptım çok çok silik ve ince bir çizgi çıktı sonuçlarım da hala çıkmadı bu arada sende bekle bakalım biraz daha belki geç döllenme falan olmuştur. Reglim gelmiyor diye düşünürsen iyice gelmiyor çünkü
Günaydın Kuzum, bende bişey yok bence kaç gün geçti üzerinden beta yükselse çıkardı, inşallah sende vardır. Sağlık ocağında verdiysen kan testini barkod veriyorlar siteye düşüyor ordan bakıyorsun. En geç 2. Gün çıkıyor bugün seninde ikinci günün bildiğim kadarıyla

Ben kafamda herşeyi netleştirmek açısından gidip kan verdim kafam rahatladı testlerle olmuyor en temizi kan :) Güzel haberle gel canım. Bende dün fasulyemin kalp atışlarını duydum gümbür gümbürdü maşallah :)
Yerim o fasulyeyi 😍🤩❤️ maşallah sübhanallah pamuguma. Sağlıkla büyüyüp gelsin inşallah 🤲💜

H Hello Kity beni silebilirsin henüz adet vs geldiğinden değil ama aşılama için iğne kullanırken umulmadık bir şekilde yumurta erken ve küçükken çatlamış yumurtlama çatlama hepsini kaçırdık 🤦‍♀️aslında pazartesi yumurtlama ağrısını net hissettim ama cumartesi henüz 13 mm diye ihtimal vermedim hiç🤷‍♀️

Geçen ay da tam aşılamaya yakın iğneler biterken covid olmuştuk bakalım diğer ay sorunsuz süreci tamamlayabiliriz inşallah 😅

Günaydın Kuzum, bende bişey yok bence kaç gün geçti üzerinden beta yükselse çıkardı, inşallah sende vardır. Sağlık ocağında verdiysen kan testini barkod veriyorlar siteye düşüyor ordan bakıyorsun. En geç 2. Gün çıkıyor bugün seninde ikinci günün bildiğim kadarıyla
Hala e nabıza düşmemiş başka öğrenebileceğim bir yer var mı ki?

H Hello Kity beni silebilirsin henüz adet vs geldiğinden değil ama aşılama için iğne kullanırken umulmadık bir şekilde yumurta erken ve küçükken çatlamış yumurtlama çatlama hepsini kaçırdık 🤦‍♀️aslında pazartesi yumurtlama ağrısını net hissettim ama cumartesi henüz 13 mm diye ihtimal vermedim hiç🤷‍♀️

Geçen ay da tam aşılamaya yakın iğneler biterken covid olmuştuk bakalım diğer ay sorunsuz süreci tamamlayabiliriz inşallah 😅
İşte herşey nasip kısmet canım. Bazen ne yapsak da olmuyor. Rabbim bir zaman belirledi hepimize inşallah çok geç değildir 🤲😍😘

X