Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haydi inşallah testler çifter çifter çizgilerle dolar 🥰🥰🥰
Ben de yarın sabah kan vereceğim artık. Yumurtlama in üzerinden 12, son ilişkinin üzerinden 1 hafta geçti varsa çıkar herhalde değil mi? Gögüslerimde dokunamıyorum açısından kasiklarim dan rahatça oturup kalkamıyorum taş gibi geriyor
İnşallah bebistendir tüm bunlar canım. Bol bol pozitif test görmek istiyor gözlerim 😃🥰❤️

Hadi insallah 🥰 gebelik testimiz yoksa bildiğiniz kocakarı testleri var mı?
Çamaşır suyu testi diyorlar bildiğim kadarıyla,köpürürse hamilesin vs falan diye,hamile olmadan denemiştim köpürmüştü ama adet olmuştum,hamilelkte hiç denemedim 😅bazıları doğru çıkıyormuş bazıları yanlış

Canım ben pazar sabahından beri böyleyim hep pik görünüyor ama pazar pazartesi sabah ve tekrar akşamüstü yaptığımda silikleşmeye başlamıştı şimdi tekrar böyle 2 gündür bat 21 görünüyor ama karıştı her şey
Cnm doktora mi gitsen acaba. Kac yumurta var, catladi mi catlamadi mi ogreniriz. Ben de pek anlamiyorum ovuden.

Bende dün hesapladım yumurtlama sonrası 16. Günde adet oluyorum canım. Ama bu ay yumurtlama da şaştı. Bugün regl olmam lazımdı olmadım. Testler de negatif. Bence gebelik ihtimalini düşünmen gerekiyor senin. Tekrar bı test mi yapsan acaba kuzum. Sonra da doktora gidersin belki.
Canım beklicem bir süre daha 1 hafta içinde olmazsam doktora gidicem

İnşallah gebeliktir kuzum. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😘
Az önce lavaboya gittiğimde peceteye pembe hafif kırmızıya dönük lekelenme oldu baya sanırım yarına sökülmüş olurum nedense buna cok sevindim adetim düzene girmeye başladı 😍 simdi tekrar ovulasyon testi sipariş edip yeniden denicem 🥰

X