Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oooooo sen beni bekliyorsan o iş nanay canım artık kanaat getirdim ben 2. Yi doğuramam 😬
Bu gidişle benim de ikinci olmayacak, gel sarılalım 🤗 ama senin için bu ay henüz kapanmadı, umut hala var
Her açıdan çektim ama ben göremedim bişey. Olsaydı çıkardı diye düşünüyorum zaten artık. Hayırlısı olsun napalım. @pr3nses21 @PrensesAriel @Mrs Electrical Engineer hepsonradan hepsonradan partalina_ partalina_ @Papatyamelo @NurSu-14Ocak @Eflatun1Kelebek Venev Venev R Random3
Yok gibi evet canım, sağlık olsun yine beraberiz ☺️
Kendini taniman guzel de senin test yapman icin erken daha. Tabloda bat 12 nisan yaziyor. 10, 11, 12 yaparsin.
Tatlım duphaston 4-5 gün gecikme yapıyor diye ben maksimum tarihi vermiştim. Normal döngüme göre bugün regl günüm, iğneden sonra 14 gün geçti. Geçmişler olsun yani ☺️
H Hello Kity beni silebilirsin henüz adet vs geldiğinden değil ama aşılama için iğne kullanırken umulmadık bir şekilde yumurta erken ve küçükken çatlamış yumurtlama çatlama hepsini kaçırdık 🤦‍♀️aslında pazartesi yumurtlama ağrısını net hissettim ama cumartesi henüz 13 mm diye ihtimal vermedim hiç🤷‍♀️

Geçen ay da tam aşılamaya yakın iğneler biterken covid olmuştuk bakalım diğer ay sorunsuz süreci tamamlayabiliriz inşallah 😅
Ahh kuzum yaa şanssızlık mı diyelim ne diyelim? Üzülme, değerlendirmeye de devam etseydiniz düzenli bari.. olmazsa da gelecek aya yeşerir umutlar yine napalım ☺️

Kusura bakma cnm, tabloda bat 9 Nisan gorunce yazmadan edemedim. Sayfayi takip ediyorum ama bazi gunler bakamayinca cok yazisma oluyor. Asilama surecinde oldugunu bilmiyordum. Hayirlisi olsun ama işi bir adim daha ileri goturmeniz bebise de bir adim daha yaklastiginizin gostergesi bence. Daha fazla bekletmeden gelsin insallah. Ben yumurtlama takibindeyim. Bu ay klomen kullandim yine.
Şu mubarek gunlerde hepimiz icin hakimizda hayirli olani versin Rabbim. Biz acele ediyoruz, dogru zamani o biliyor 🤲
Aminnn canım benim inşallah mutlu sona adım adım yaklaşıyoruz 🤲🥰

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@asyaa9833:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Cmz
1 Nisan
🔴
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
🔴
@gokceoz09
1 Nisan
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
🔴
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
@E L B A
4 Nisan
🔴
@melindamel
4 Nisan
Mucize1357 Mucize1357
5 Nisan
🔴
@Feyzaakncc
5 Nisan
🔴
6 Nisan
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
🔴
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
🔴
@PrensesAriel
6 Nisan
🔴
@Hayat su
6 Nisan
🔴
@endless love
6 Nisan
lacivertgibimi lacivertgibimi
7 Nisan
partalina_ partalina_
7 Nisan
@aasdfg123
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
🔴
G Gzmyts53
8 Nisan
🔴
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@aysesngul
8 Nisan
Teach_Mavi Teach_Mavi
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
R Random3
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Mrve1201
14 Nisan
@kumsalll123
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@miresl
15 Nisan
@egeeef
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
🔴
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@Sssss sssss
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Venev Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
Ha-ri Ha-ri
23 Nisan
🔴
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@1ciftyesilgozz
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@psikologanneler
26 Nisan
@sedacamasal
27 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
@seren cengir
@Miskokulubebis
Beni de aranıza alır mısınız?iğneye göre bat tarihim 13 Nisan, hayırlısı ile pozitif haberleri alalım inşallahh🤲🥰❤❤❤

Bu gidişle benim de ikinci olmayacak, gel sarılalım 🤗 ama senin için bu ay henüz kapanmadı, umut hala var

Yok gibi evet canım, sağlık olsun yine beraberiz ☺️

Tatlım duphaston 4-5 gün gecikme yapıyor diye ben maksimum tarihi vermiştim. Normal döngüme göre bugün regl günüm, iğneden sonra 14 gün geçti. Geçmişler olsun yani ☺️

Ahh kuzum yaa şanssızlık mı diyelim ne diyelim? Üzülme, değerlendirmeye de devam etseydiniz düzenli bari.. olmazsa da gelecek aya yeşerir umutlar yine napalım ☺️
Vallahi ne diyeyim artık bişey diyemiyorum vardır bir hayır 🤷‍♀️

X