Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya sen test yapmayı ne çok seviyorsun hayranım sabrına soğuk kanlılığına ben de hep kesin yoktur deyip tenezzül bile etmiyorum test yapmaya hem 7 nisana daha cok var hemen çıkmaz bi Kaç gün daha bekleyelim bakalım inşallah musmutlu haberi alırız

Ani bi kararla yarın itibariyle tüp bebek sürecine başlıyorum hemencecik yapılırsa neden olmasın
Nerde yaptırıyorsun canım emin misin önce bütün testler yapılsaydı bak benim sırf dna hasarı na bakılmadı diye doktor hatası yüzünden kimyasal gebelik yaşadım geçen sene tüp bebek yaptırdım güya inşallah rabbim daha fazla bekletmez kuzum

Canım bahceci de yaptırcam Üsküdarda çevremde herkes orayı tavsiye etti yarın doktorla detaylı görüşücez şuana kadarki tüm sonuçlarımızı götürücez ekstradan pazartesi itibariyle yeniden tahliller yaptırırız diye düşünüyoruz bu dna hasarını da partalina_ sayesinde öğrendim kesinlikle ona da baktırcaz mutlaka

İyi iyi kuzum hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz bende Ankara bahçeci de yaptıracam mayıs sonunda

İyi iyi kuzum hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz bende Ankara bahçeci de yaptıracam mayıs sonunda
Benim de mayısa kalır bu ay yetişmez sanmıyorum birlikte gireriz o sürece inşallah ya da senin girmene gerek kalmaz bu ay gelir bebiş inşallah vallahi artık ne olacaksa olsun ihtimali bile beni heyecanlandırıyor şuan

Amin kuzum inşallah ya bakalım hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim

Ayy kızlar 8 kere gün aşırı yaptık artık bizden bu kadar nasipte varsa olur yoksa da baya hayal kırıklığına uğrarım bu kadar emek sonrası ama napalım hayırlısı. Bakalım ramazan ayı bereketiyle gelsin. Sonuç ne olacak bat tahmini 14ü inşallah bekleyebilirim :) burda kan verenler test yapanlar oldukça bende bi gaza gelirim gibi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…