Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ramazanda ovülasyon testinizi saat kaçta yapacaksınız? Benim ikinci ovülasyon takibim olacak bu sefer eşime de söylemedim stres olmasın diye hadi hayırlısı umarım hepimiz güzel haberler alırız

Kizlar ramazanda ovülasyon testinizi saat kaçta yapacaksınız? Benim ikinci ovülasyon takibim olacak bu sefer eşime de söylemedim stres olmasın diye hadi hayırlısı umarım hepimiz güzel haberler alırız
Kızlar aslında en büyük stresi biz yapıyoruz cok takıyoruz cok okuyoruz cok belirti arıyoruz hevesleniyoruz sonra üzülüyoruz benim stresten bu ay yumurtalarım 13 mm de kalmış doktor stresten diyor bitkisel ilaç kullanıyorum pztsi gidicem tekrar hayırlısı olur insallah

Bugün başıma bir olay geldi kızlar kızım eltim çocukları kaynım 6 ksiiydik çocuklar ayazlik kıyafet bakıyorduk eşim yoktu yanımızda kızım bı etek seçmiş kuzenine diyo ki bunu kardeşime alcam giycek diyo 5 yaşında öyle çok istiyo ki abla olmayı bu ay kırmızıları görürsem uzulecemi hissettim ne bilim içim yandı o an boğazım düğümlendi hayır siz bilmiyosunuz benim kardeşim olcak dedi ben hiç yanında konuşmadım bu meseleyi

Oy kuzum.
Çocuklarda görüyor başkalarında istiyor tabi.
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım. Kızında abla olsun

Canım yoğun seffatti sonra beyaza dönüştü. Sabahları iç çamaşırını ıslatıyor öyle fazla
Bat 2 H Hello Kity

Oy kuzum.
Çocuklarda görüyor başkalarında istiyor tabi.
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım. Kızında abla olsun
Allah'ım bin kez razı olsun bacım çok sağol insan bı kötü oluyo 6 nisand adoktor randevum var test yaptircam kan değerlerine baktircam HCG yi de arada kaynatirim ozeldeki doktor spirali çıkarırken rahim ve yumurtalık gayet sağlıklı dedi bide hormonlara bakalım diyorum 6 Nisan sabah erken gebelik testi yapacam hayırlısı olsun ne diyim ama çok üzüldüm nedense

İnsanın Cok etkileniyor bu durumlarda.
Hadi bak ne güzell sağlıklı da demiş güzel.haberler alırsın canım insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…