Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya normal de regl öncesi baş ağrısı olmazdı bende bugün baya ağrıyor baş ağrısı olan var mı aranızda

Bugün yine pik bu dördüncü gün. Erken gebelik yaptım negatif

Eklentiler

• IMG_20220401_170413.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 58
bende bat günüme bir hafta kala hergün pik gördüm bat tüm testlerimde negatifti bat günü kan verdim 1.2 ydi ve şimdi hamileyim. Bence sende
Geçen ay da böyle olmuştu ama bu kadar pik olmamıştı bu sefer kasik agrisi ve göğüs hassasiyeti de var ayyy hayırlısıyla inşallah off umutlanmak istemiyorum

Eklentiler

• IMG_20220401_170413.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20220331_170741.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 52
Geçen ay da böyle olmuştu ama bu kadar pik olmamıştı bu sefer kasik agrisi ve göğüs hassasiyeti de var ayyy hayırlısıyla inşallah off umutlanmak istemiyorum
umutlanıp üzüntüye uğramanı istemem ama bence hamileyim kuzum birkaç gün bekle bat günü kan ver, testlere bakma onlar bende de hep negatifti

Merhabalar kızlar.
Yumurta takibi için doktora gidicem, her zaman vajinal ultrasonla mı bakılıyor. Falükül fazındayken vajinal bakılmıştı geçen ay bir daha takip etmedim. Yumurtlamaya yakın gidicem karından bakıyor mu doktorlar.
Tecrübeniz var mı bu konuda

Ben 4 aydır kontrollere gidiyorum canım her zaman vajinal baktılar.. özel muayenehane bu arada..

Regl oldum yine yangınlar yine ben. Zeynep Kamile randevu buldum pazartesi doğru Zeynep kamile gidiyorum

Regl oldum yine yangınlar yine ben. Zeynep Kamile randevu buldum pazartesi doğru Zeynep kamile gidiyorum
moral bozmak yok, yangın yeri falan hele hiç yok.. ptesi git bakalım şöyle farklı bir doktor farklı bir muayene ve bakış açısı her zaman yeni bi kapı açar canım.. ben de sinsi sinsi bebetime test yaptım, ace beyazı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…