Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende kimyasal yaşadım dendiğimizin 4. Ayı kimyasal oldu bu 6 . Ay doktor yumurtluyorsun ama ihtimalleri artıralım ve çok istediğin içim tedaviye başlayalım dedi yoksa daha kendin de demeyebilirsin dedi ama kimyasaldan sonra beklemek istemedim çünkü o kadar güzel bir hissiyatı ki allahım hayırlısı ile sağlıklı bir gebelik nasip etsin ben 2 hafta ağlamaktan helak oldum artık elimizde çok üzüyorım diye sustum
bende ılk asılamada aynıydım gunlerce agladım,
yanı var olup gıtmesı zor, Allah beterınden korusun tabıkı,
amınnn canımm ınsallahh hayırlısı ıle olur bızımde bebıslerımız sabırla beklıyoruz ne yapalım.

Gözün aydın, adına sevindim👼🤲
Kaç aydır deniyordun? Yediğin yaptığın özel bi şey oldu mu?🌹
Teşekkür ederim ALLAH razı olsun özel birşey olmadı yaklaşık 4 aydır,Kasım ayında bi kimyasal gebeliğim oldu

Teşekkür ederim ALLAH razı olsun özel birşey olmadı yaklaşık 4 aydır,Kasım ayında bi kimyasal gebeliğim oldu
Rica ederim, amin cümlemizden🤲
Belirtilerin adete kaç gün kala başladı, yumurtlamadan kaç gün sonra?

Ve şu beyaz akıntı derler oldu mu, uyku hali, idrarda koyuluk, göğüs ağrısı vs?

Rica ederim, amin cümlemizden🤲
Belirtilerin adete kaç gün kala başladı, yumurtlamadan kaç gün sonra?

Ve şu beyaz akıntı derler oldu mu, uyku hali, idrarda koyuluk, göğüs ağrısı vs?
Yumurtlama tarihini bilmiyorum ben hiç ovü testiyle takip etmedim,belirtilerim adete yaklaşık 2 hafta kala başladı özellikle vücutta ateş haliyle,1 hafta kala sadece göğüs ucunda sızlama şeklinde bi ağrı oldu,bu süreçte kasık ağrılarım devam etti ve akıntı oldu,uyku hali oldu idrarda koyuluk bilemiyorum dikkat etmedim,ama en belirgin belirtim kasık ağrısı,iştahımın çok olması hiç yemediğim şeylerin canımı istemesi sürekli acıkmam,ateş basması,göğüs uçlarında sızlama,yüzde kızarıklık oldu

Yumurtlama tarihini bilmiyorum ben hiç ovü testiyle takip etmedim,belirtilerim adete yaklaşık 2 hafta kala başladı özellikle vücutta ateş haliyle,1 hafta kala sadece göğüs ucunda sızlama şeklinde bi ağrı oldu,bu süreçte kasık ağrılarım devam etti ve akıntı oldu,uyku hali oldu idrarda koyuluk bilemiyorum dikkat etmedim,ama en belirgin belirtim kasık ağrısı,iştahımın çok olması hiç yemediğim şeylerin canımı istemesi sürekli acıkmam,ateş basması,göğüs uçlarında sızlama,yüzde kızarıklık oldu
Akıntı ne renk, kıvamdaydı ve adete 1 hafta varken başladı di mi?
Ateş hala basıyor mu?
Kaç günde adet oluyorsun?
15 gün kala başladı dediğim de belkide yumurtlamandı o yüzden soruyorum.

Papatyam bunlar benim.belirtiler 😃 ya Allah ya bismillah. Bu ay oldu diye inanıyorum 🤩🥳

Papatyam bunlar benim.belirtiler 😃 ya Allah ya bismillah. Bu ay oldu diye inanıyorum 🤩🥳
Yaa o zaman hadi bismillahh bat tarihine kadar bekle ama benim 4 gün önce çıkmamıştı bat tarihinde pozitifi görmüştüm canım sakın ondan önce test yapma bu sefer 😅 bat tarihinin sabahı hemen yap😍

Yaa o zaman hadi bismillahh bat tarihine kadar bekle ama benim 4 gün önce çıkmamıştı bat tarihinde pozitifi görmüştüm canım sakın ondan önce test yapma bu sefer 😅 bat tarihinin sabahı hemen yap😍
Papatyam aynı dediklerinizi uyguluyorum.zaten. hayırlısıyla olacak neden bilmiyorum kuvvetli bir his var içimde 🤩

Akıntı ne renk, kıvamdaydı ve adete 1 hafta varken başladı di mi?
Ateş hala basıyor mu?
Kaç günde adet oluyorsun?
15 gün kala başladı dediğim de belkide yumurtlamandı o yüzden soruyorum.
Belirtilerim hala devam ediyor Adet 28-30 günlerde olurum,akıntı bi ara süt gibiydi sonra şeffaflaştı

X