Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence kan verirseniz çıkar ben sizden umutluyum geçen ay iğnede kullandınız etkisi de devama diyordur muhtemelen sizin bu ay olmuş olabilir yumurtlamadan sonra 10. Günde kanda kesin çıkar bence
Öyle mi diyorsunuz ya çıkmazsa çok üzülcem

Kan versen belki çıkar canım

10 günde belli olur ya 20-30 bişi çıkar yinede Kanama filan varsa belli olur istersen yinede bekle 5 gün ne olur ne olmaz
Sadece bir kere geldi kanama şeklinde değil akıntı seklinde acik kahverengi ve acik kırmızı seklinde ince ve 2 cm uzunluğunda bı akintiydi o kadar lekelenme seklinde değildi yani

Sadece bir kere geldi kanama şeklinde değil akıntı seklinde acik kahverengi ve acik kırmızı seklinde ince ve 2 cm uzunluğunda bı akintiydi o kadar lekelenme seklinde değildi yani
Yani şüpe var sonuçta içinde bi gebelik testi yap 5 gün Sonra tekrarlasın olmadı kuşkun gider en azından ben yumurtlamanın 11.günü kanda baktırmıştım 26 çıkmıştı beta değerim sancım vardı karnımda çok nasip kuzum

Evde gebelik testi var ama normal kaset test

Evde gebelik testi var ama normal kaset test
Sen bilirsin kuzucum beklemekde senin elinde sonuçta Çok erken öğrenmekte iyi değil aslında stres oluyo insan değer yükselicek mi diye yarın sabahtan yap bi istersen testi atarsın bizede bakarız inş çizgi çıkar hep birlikte kutlama yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…