Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum iğneden sonra işte 14 .15 te regl oluyorum genelde .bakalım nasip kısmet ne olacak
İnşallah yahepimiz güzel haberlerle gelelim bu ay
Öyle çok isterim kiii hamislerimiz kalmaya devam edecek dimi listemizde bize güzel destek olacaksınız gençler dualarimdasini,

Öyle çok isterim kiii hamislerimiz kalmaya devam edecek dimi listemizde bize güzel destek olacaksınız gençler dualarimdasini,
Ayyy devam ederimm, bırakmam
Hemen neler yaptım vs yazarım inşallah.
Siz benim kardeşinden yakınsınız onlarla paylasmadigim herşey burda konuşuyoruz dertlesiyoruz
Allah razı olsun canım bnde hep dua ediyorum herkese

Canım benim biz kadınız başımızdan neler geçti herbirimizin kimsenin haberi yok ama Allah bilir düşünsene gerçekten burda birbirimizi anlayabiliyoruz tanımadan da derdimize ortagiz yani aslında bir nevi terapist olduk he ne çılgınlıklar var bizdeeeeebenim garib kocam başına gekcekleri bilmiyo ah ah hesap kitap yapıyı 2 ay sonra dneemeye başlarsak diyo kimbilir ne zaman gelir minnak supriz yapacam insaAllah nasip olir

Evet bizi en iyi biz anlıyoruz
Ahh inşallah canım inşallah her zaman duamdasiniz.
Bizimkninde dünyadan haberi yok zavallim
Test aldırdım haftaya yapcam diye bitti bilebı tane kaldı

Eee olmus annesi bu ya ilk test haric hepsinde gordum, pembe test zaten efsane. Hayirli ugurlu olsun
Kuzu ilk test 8.gun çok çok.silik bnde dedim.9.10 dada hiç çıkmaz sonra bakarız ama silik silik çıktı ilginç inşallah hayırlara çıkar.
Yarın bir erken gebelik daha yapcam çıkarsa kan veririm inşallah dua edin canlarım

Allah'ım eslerinize yazacaktim
Ben hergune bir bebek magzansinin onunde servis bekliyorum.dua ediyorum oraya bakarak.
Nasip olursa ordan bir ayakkabı alıp ucuna balon bağlarım diye hayal etmiştim salon girişine koyarım , hatta görümcemin bebeğine hediye alırken agliycaktim geçen ay çok duygulandim

Bence güzel bir hayal sabırlı olalım ve rabbim o hayalini nasip etsin emi bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…