Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam yükliyim de geliyim 🥰

Yok yeeaaa 😁 bugün azcık akıntı geldi. Bi de 2 gündür midem ekşiyor, ağzıma geliyor her şey. Bu da belirti sayılır mı hocam 🤣 sende ne var ne yok?
Tabi sayılır hatta ağzımız pas tutar hamileyken mesela 🤮 bende durum ovulasyon takibi aşamasında henüz. Çalışkan arı olmayı hedefliyorum senden sonra 🤭 ya neye denk geldim biliyor musun benim bu son gebelikte sen de beni tebrik etmişsin ozaman topikte duygulandım bi geçen görünce

Uygulamayı indirdim, numaramı girdim bilgilerimi falan. Sonra bu paylaştığın linke tıkladım ama açılmıyor. Allah'ım kendimi torunundan yardım isteyen babanne gibi hissediyorum şu anda 🤣🤣🤣
Aaa bende şaşırdım şuan niye girmiyo acaba 🤔 girmesi lazım normalde sen kurcala iyice girer 🤣

Tabi sayılır hatta ağzımız pas tutar hamileyken mesela 🤮 bende durum ovulasyon takibi aşamasında henüz. Çalışkan arı olmayı hedefliyorum senden sonra 🤭 ya neye denk geldim biliyor musun benim bu son gebelikte sen de beni tebrik etmişsin ozaman topikte duygulandım bi geçen görünce
Aferin çekirge 🤣🤣 aaa öyle öyle miymiiiş? Ben de duygulandım bak şimdi ☺️ hangi topikmiş o?

Eklentiler

• A1BBA684-C1C3-4156-987F-B08688016D21.png
    A1BBA684-C1C3-4156-987F-B08688016D21.png
    255,5 KB · Görüntüleme: 49
Kaplıcalara gidermiş sulara da girmezmiş aman da aman minnoş musun sen? Nasıl da düşünürmüş mercimeğini olsa da sevinsek 💕
Yaaa sorma bacım.. işte analık, fedakarlık daha ortada mercimek yokkenden başlıyor 😄😄 ah bi de olsa neler yapıcaz belli değil 🤓

Ayyy 🥰 o ay ben de hamile kalmıştım biliyo musun? Senden sonraymış demek.. Aralık sonuna doğru eşime müjde vermiştim. Aynı zamanlarda hamile kalıp aynı zamanlarda kaybetmişiz demek ki 😔
Hadi tekrar nasip olsun 🙏🏻 Sonu güzel olsun bu sefer inşallah önce bekleyenler güzel haber alsın sonra ben müjdeyi vereyim

Yaa kuzum bende görüyorum ama bilemedim kuruma çizgisi de olabilir dimi her iki ihtimal e de hazırım aslında 🤩ama inşallah bebiş tir yaa bide senin yaptığın bu efektler sonucu kuruma çizgisi olan oldu mu acaba 😂nasıl görünüyor merak ettim 🙄teşekkür ederim kuzum uğraşıyorsun sende böyle 😘😍🙏🤰👶
Kuzum geçen ay yaptıklarımın hepsi hamileydi 😂 ama bu ay herkes çok erken yapıyor ben de emin olamıyorum 😅 senin batla benim bat aynı ben iki geçtikten sonra yapıcam diyorum 😂 yani haftaya cuma

Kuzummmm gönlünü seveyim 💕 bence Ramazan güzel bir fırsat olabilir. Ben 5-6 kilo veriyorum garanti. Tabi bilemem de şartlarını bana o açıdan yarıyor yani 🤭 sen iste yeterki neden veremeyesin. Aslında gluteni çıkarmamız lazım hayatımızdan. O başlı başına sıkıntı bence. Ama gel gör ki beyaz ekmek bir aşk benim için 😂 kilon verilmeyecek kadar çok değil hem azıcık yürüme ve öğün dengelemeyle halledersin bu işi 👍 yaparsın yaparsın
Ramazani unutmusum ben ya, spor filan yalan oldu o zaman. Nasil kilo veriyorsun genelde alinir, valla bravo 👏🏼 Pandemiden once 61kiloydum. 1,5 yil evden calistim, sonuc 70kg 🙃 Kisa vadede 61i goremem ama. Ayda 1-2 kilo verirsem 4 ayda 65i gorebilirim herhalde 😏 Planli bir diyet uygulayamam ben karbonhidrat ve sekerden kisacagim. Zamanla gevseme olmasin diye buradan yazacagim verip veremedigimi 😃

Kızlar ben bugün bı garipim sanki adet olacak misscasina belim kasıklarım çok sancı kramplarim oluyo 9 gün kaldı olabilir mi acaba ya haksızlıktır var🤔

X