Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ramazani unutmusum ben ya, spor filan yalan oldu o zaman. Nasil kilo veriyorsun genelde alinir, valla bravo 👏🏼 Pandemiden once 61kiloydum. 1,5 yil evden calistim, sonuc 70kg 🙃 Kisa vadede 61i goremem ama. Ayda 1-2 kilo verirsem 4 ayda 65i gorebilirim herhalde 😏 Planli bir diyet uygulayamam ben karbonhidrat ve sekerden kisacagim. Zamanla gevseme olmasin diye buradan yazacagim verip veremedigimi 😃
Canım sahur yapmıyorum geç yendiğimiz için acıkmıyorum iftarda da asla ekmek yemiyorum gazlı içecek falan da içmiyorum gidiyor öyle öyle

Ah benim sabırsız kardeşlerim ben de sizler gibiyim 😁 iki ayda 24566467 milyon test yaptım neyse ki Rabbim acıdı da iflas etmeden pozitifi gördüm 🐣 adete ne kadar kaldığının öneminden çok çatlama tarihi önemli eğer biliyorsanız 10 gün sayın sonra test yapın yoksa asla çıkmıyor.. ben kanımı 0.5 iken verdim iki gün sonra baktım 2 dedim ki ahaaa yakaladım seni😂😂😂 dün ise 8,18 çıktı ☺️ Darısı başınıza 🙏 sabırlı olun bi 10 güncük
0.5 i kaçıncı gün gördünüz? O sabırsız ın biri de ben 🙈 çatlamanın üzerinden 1 hafta geçti henüz bugün eve gelirken kan verdim 1.20 çıktı. Eşimde diyor erken test yaptık sen hamilesin 🥸

0.5 i kaçıncı gün gördünüz? O sabırsız ın biri de ben 🙈 çatlamanın üzerinden 1 hafta geçti henüz bugün eve gelirken kan verdim 1.20 çıktı. Eşimde diyor erken test yaptık sen hamilesin 🥸
Benim kızım adete 4 kala kanda 2 . Bı kusurlu çıktı adet günü 158 di değer bekleyin derim kızlar habercisi olabilir o degerler🥰hadi hayırlı olsun şimdiden 🥰🥰🥰🥰🥰

Tecrübelerime Dayanarak söylemem gerekiyor ki (üç çocuk☺️) çatlama sonrası 11. Gün çıkıyor
Yaaa ne diyosun 😻😻😻😻😻 benim bugün 11gun ve sabah silik çıktı yarın bakicam ne olacak. 8.9.10.11 günler yaptım. Pembeli bugünkü

Eklentiler

• IMG_20220331_194952.jpg
    IMG_20220331_194952.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20220331_065635.jpg
    IMG_20220331_065635.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 48
Yaaa ne diyosun 😻😻😻😻😻 benim bugün 11gun ve sabah silik çıktı yarın bakicam ne olacak. 8.9.10.11 günler yaptım. Pembeli bugünkü
Kız senle batlarimiz yakınmış erken gebelikte çıkmış hayırlısı olsun silik çizgi beli baya rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin 🤲

Kuzum inşallah vardir💕
Ben çatlatma iğnesi oldum ya emin değilim henüz
Himmm o zaman bekleyelim insaAllah yarında tekrar yap test gittikçe koyulasacak daha 1 hafta var bata senin 🥰ama orda bı bebiş var inanıyorum buna ben insaAllah güzel haberi kan sonucunda vereceksin🥰

Himmm o zaman bekleyelim insaAllah yarında tekrar yap test gittikçe koyulasacak daha 1 hafta var bata senin 🥰ama orda bı bebiş var inanıyorum buna ben insaAllah güzel haberi kan sonucunda vereceksin🥰
Kuzum iğneden sonra işte 14 .15 te regl oluyorum genelde .bakalım nasip kısmet ne olacak 💕🤲🤲
İnşallah ya🤲hepimiz güzel haberlerle gelelim bu ay

X