Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya canım bnm

Hadi hayirlisi bakalim guzel haberlerimiz olsun birbirimize banada doktor 6 ay hamile kalamazsan dogal olarak adetinde gel test falan yapcaz dedi sonrasinda sanirim igne yada asilama falanmi yapar bilmiyorum 6 aydan sonrasi boşa zaman kaybi dedi
ınsallah kuzum.yaaa
Doğru diyor valla bir sene bekledik biz ikiseneyi geçti suan

Bence his tüm belirtilerin önünde ben mesela her ay doktorum kesin olacak demesine rağmen hayır diyorum hamile değilim sonuç negatif oluyor bence biz hissediyoruz. Hissediyorsan doğrudur bence bu ay mesela nötürüm ne var gibi ne yok gibi içerde bi karışıklık var bence gelmesem mi gelmesem mi düşünüyor evladım

Selam kızlarr bayadır bakamadım buralara hem sınavlar hem iş yoğunluğu koşturmaktan. Nasılsınız neler yaptınız bi okudum da yine belirtilerde kaybolmuşunuz hani bu ay belirti kovalamıycaktık ya benim yumurtlamadan sonra beşinci günüm. Yumurtlamadan beri aşırı gaz şişkinliğim var

Ooooo tabi yoğunsundur yumurtalama dönemiii :)))

Oooo belirti kovalamadan yaşayamammm

Ayy benim de ayni şekilde neredeyse aynı yumurtlamamiz bunu bile bir işaret görüyorum çünkü böyle olmazdı şu 10 gün geçse de artık ogrensek sonucu

Bir önceki gün yaptıysan düşünme spermler 72 saat yaşayabiliyor canım ondan gün aşırıyı öneriyolar da ztn
Aynen ya bi de yumurtlamadan önce ilişkiye girersen kız olur diyolar belki öyle olur diye bi isteyiverdim içimden Allah hayırlısını versin tabii kii

Ahhh o zaman durur gelmez dünden beri aşırı alt karın kasıkta sancı ve ara ara batma oluyo belime vuruyo sancı böyle olan varmı bana kalırsa ben treni kaçırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…