Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya size bişey soracam benim adetten üç dört gün önce burnumdan afedersiniz ufak ufak kan pıhtıları gelir silerken felan bu hiç şaşmıyor ondan bile anlarım adet olacağımı ama bu ay yumurtlamayı değerlendirdikten sonra geldi iki üç gün sonra kesildi hatta erken mi adet olacam dedim şaşırdım benim gibi olan var mı acaba aranızda hormonlar la alakalı olabilir mi bu kan olayı ya en son verdiğim tahlil lerde normal di hormonlar

Kuzum eğer ovu. testi yapıyorsan yumurtlamadan sonra ki çizginin renginin artık koyudan açığa gittiği gün çatlama diyorlar.

Ama hissetmek biraz bedenini tanımaktan geçiyor.
Yok ya test filan yapmıyorum ki hiç acaba cumartesi 15bucuktu büyüdü mu catliycak oldu mu diyorum ama bilemedim bolca değerlendirdim ama

Senin de mi ilk gebeliğin olacak canım

Gecen sene 2 damla kan gelmisti canim yumurtlama zamanımda ara ara oluyormus ilk defa öğrenmiştim

Bunu ilk defa duydum açıkçası canım. Ama her zamankinden farklı şeyler oluyorsa belirti sayabiliriz bence

Kızlar belki saçma gelebilir ve haklısınız da ama hiç bir belirtim olmamasına rağmen nedense hamileymism hissi var. Utanmasam kendimi direkt hamile olarak isaretliycem öyle bir his belirti bulamayınca hislerime güçlü bir şekilde baglanmak istiyorum sanırım

Aynı durumdayım her ay yok hamile degilimdir diyorum hemen yumurtlama bitisinde bugun dışardayken dedim bu ay hamileyim diyeceğim kendime diye teste de elim gitmiyor mecbur 2 saatte bir resetliyorum kendimi

Sadece femera kullandım doktor ilişki günleri belirtti 4 gün gün aşırı doktorun dediği günden sonra daha ilişkimz olmadı bazı misafir yoğunluğun dan şimdi eve gelir gelmez yaptım negatif di
Siz önemli günleri değerlendirmişsiniz zaten, sıkıntı yapma. Biz 2 yıldır günü gününe ilişkiye giriyoruz (arada aksilikler oluyor) ama olmayacaksa olmuyor, olacağı varsa tek ilişkiyle de oluyor. Daha zamanın var strese girme lütfen. Sloganımız ne? Kırmızıları görene kadar umut var

Aynı durumdayım her ay yok hamile degilimdir diyorum hemen yumurtlama bitisinde bugun dışardayken dedim bu ay hamileyim diyeceğim kendime diye teste de elim gitmiyor mecbur 2 saatte bir resetliyorum kendimi
Vallahi öyle canım. Geçen aylarda rahatlıkla yok kesin hamile değilim diyebiliyordum. Bu ay içimden gelmiyor. Hamileyim diyelim geliyor hep , akşam üzeri annemle disardaydim.gittim.bir güzel e bebek gezintisine. Biraz hevesimi aldım Bu arada herşey inanılmaz pahalanmis

Acaba artık olumlama mı yapsak bence yapalım çok seviyorum oyuncak ve bebek esyasi bakmaya arkadaslarimin bebeklerine hep en güzellerini almaya çalışırım. Ahh bi olsunda bolca hediye gelir diye düşünüyorum kuzum

Ayyy insallah yaaaaa hadi bizlere de umut olun önden hamiş haberleri alalımmm

3 yeğenim.var onların kuculenleri alırım. İkisi yeni doğdu sayılır zaten hediye de gelir dediğin gibi. Bı kavussak da neler neler yaparız hevesle heyecanla.

Bu ay takmıcam akısına bıraktım dedikten 5 dk sonra e bebekte geziyorumdur yelaaağğ yelaaağğğ ye yeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…