2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Selaam benimde bugün ultrasonum vardı şükürler olsun ense burun ölçülerimiz iyi çıktı 😍😍. Nasıl hareketliydi çok duygulandık görünce tekmeleri hiç durmuyordu 😂😂🥲 .
Bizim halen cinsiyet söylenmiyor yurdışında yaşıyorum burada 16. Haftadan önce yasak 😒

Kızlaaar mesela bebeğin suyu fazlaysa annenin karnı daha mı büyük olur.yani bı anda büyür mü acaba..karnım birden çok büyüdü ya tamam zayıf bı insan değilim ama 15 haftaliga göre çok büyük.korkuyorm su fazla olmasın acaba
benim bu konu hakkında çok bilgim yok ama sanmıyorum ya 🤔 karın büyümesi iç karınla alakalı diye biliyorum. Darsa göbüş çabuk büyüyor 😄 hiç endişelenmeyin bence, zaten su fazlaysa doktor ultrasonda bakıp söylüyor, bi arkadaşta öyle olmuştu burda
Selaam benimde bugün ultrasonum vardı şükürler olsun ense burun ölçülerimiz iyi çıktı 😍😍. Nasıl hareketliydi çok duygulandık görünce tekmeleri hiç durmuyordu 😂😂🥲 .
Bizim halen cinsiyet söylenmiyor yurdışında yaşıyorum burada 16. Haftadan önce yasak 😒
hayırlı olsunnn😍 ben de dün devlete gittim burda da 16 dan önce söylemiyorlar güya erkenmiş belli olmazmış 😂 özeldeki doktorum çatır çatır söyledi valla 11+1 de hemde

benim bu konu hakkında çok bilgim yok ama sanmıyorum ya 🤔 karın büyümesi iç karınla alakalı diye biliyorum. Darsa göbüş çabuk büyüyor 😄 hiç endişelenmeyin bence, zaten su fazlaysa doktor ultrasonda bakıp söylüyor, bi arkadaşta öyle olmuştu burda

hayırlı olsunnn😍 ben de dün devlete gittim burda da 16 dan önce söylemiyorlar güya erkenmiş belli olmazmış 😂 özeldeki doktorum çatır çatır söyledi valla 11+1 de hemde
Bana da özelde ki doktorum söylemiyor, devlete gittim pat diye erkek dedi. Hem söylemez diyordum hem de kız bekliyordum Bi süre bakıştık doktorla 😂

Ayy canim sorma hatta burada aslinda devlet hastanesi 20. Hafta söylüyor bu 16. Haftada öğrenmek için ben ozel ultrason merkezine gitmek zorunda kalacağım 😅

İnşallah iç karınla alakalıdır ya ne bilim eşimde fazla büyük deyince korktum açıkçası

Canim cok tsk ederim Amin hepimizin bebisleri sağlıkla gelsin 😇 sende iyi haberlerle gelirsin insallah 🙏
İnşallah amin. 🤲 Haftaya pazartesi doktoru arayacağım inşallah iyi haberler alırız. Bebeğim öyle hareketliydi ki doktor ölçüm almakta zorlandı. 🤭 Bir de kasılmalar olduğunu farketti doktor o yüzden progestan başlattı günlük 1 tane. Hamileliğimin başından beri çok hafif oluyordu ara ara ama ben çok da ciddiye almadım ağrım yok diye. Biraz dikkat etmem gerek sanırım. Artık çok hareketli bir erkek çocuğuyla olduğu kadar 🙄

Sağolun Allah razı olsun çözümü yok sadece doktor dediki kalp kapakçığı güçlenir gelişimini tamamlar bu bebekteki ödem giderse gününü yakalayıp sağlıklı olabilir dedi artık teselli olsun diyemi dedi bilmiyorum neticede tüp bebek tedavisi ilk bebek ve 19 yılllık hasret 😔
Rabbim sağlık sıhhatler nasip etsin inşallah. Sizi öyle iyi anlıyorum ki benim halam da sizin gibi 20yıl sonra bir sürü tedavi aşamalarını geçerek 2.tüp bebek denemesinde ve de öyle zorlukla sürekli yatarak oğlunu prematüre kucağına aldı. Çok şükür şimdi büyüdü yeğenimiz. İnşallah sizin de umutlarınız çabalarınız karşılığını bulur ama sağlıkla inşallah. Dualarım sizinle 🤲

Raporda yazması yasaklanmış ya biz de yaptırdık ama öğrenemedik yasak dediler😔 doktorla da yüzyüze görüşemedik o yüzden doktoru da sıkıştıramadık 😒insallah siz öğrenirsiniz 🙏😊
Ya sonuç geldiğinde arayacak muayeneye gideceğim iki taraflı öğrenmiş oluruz. Çok merak etmiyorum açıkçası, sağlıklı olup olmadğna çok odaklıyım.

İnşallah amin. 🤲 Haftaya pazartesi doktoru arayacağım inşallah iyi haberler alırız. Bebeğim öyle hareketliydi ki doktor ölçüm almakta zorlandı. 🤭 Bir de kasılmalar olduğunu farketti doktor o yüzden progestan başlattı günlük 1 tane. Hamileliğimin başından beri çok hafif oluyordu ara ara ama ben çok da ciddiye almadım ağrım yok diye. Biraz dikkat etmem gerek sanırım. Artık çok hareketli bir erkek çocuğuyla olduğu kadar 🙄

Doktorun hemen seni arar zaten inşallah canim güzel haberler gelecektir 🤗
İnsan şaşırıp kalıyor o hareketleri görünce 😁 Allah kolaylığını verir merak etme olacak olana çare yok tabiki dikkat et ama kendini strese sokmadan 🤗 progestan i bende kullandım 1 hafta olmuştur birakali çok uzun süreli kullandırmaz

6E0128D2-CAF4-4161-9FBA-880234E83E1A.jpeg

Kızlar ikili test sonucum çıktı yaş 22. Doktor temiz dedi.

Bebişler olduktan sonra zaten uyuyamicaz bu uyku bozukluğunun sebebi neyse çözülse keşke bi an önce 😅 rüya olayı bende de var ya. Bende acaba multivitamini gece içiyorum diye mi uyuyamıyorum diye düşünmüştüm ama hepimiz aynıysak normale dönmeyi beklicez napalım 😂 kızlar bi de bu multivitamin o kadar büyükki içerken çok zorlanıyorum aşırı midem bulanıyo sizinkiler de büyük mü 🥺 elanatal 2 benimki
Benimkide büyük o yüzden kaç gündur içmiyorum Decavit benimkide :KK43:

Merhaba güzel anneler🌺
Bende kontrolden geldim usg de normal göründü herşey ense kalınlığı burun kemiği vs detaylıca diğer organlarıda inceledi çok şükür şuan için görünen sorun yok🙏 İkili test için kan verdim. 2 hafta sonra tekrar gidicem. Veeee cinsiyet tahminine gelince pipi göremedim😛kıza benzetiyorum ama kesin değil değişebilir geldiğinde netleşir dedi🤲🥰 Hayırlısı olsun inşallah. Covid aşısını mutlaka ol dedi yeni kılavuz yayınlanmış ve güvenilirmiş ilk 3 ayı bile beklemeye gerek yokmuş artık🙄

Eki Görüntüle 2950039
Kızlar ikili test sonucum çıktı yaş 22. Doktor temiz dedi.
Tebrikler 🌸
Benimkide büyük o yüzden kaç gündur içmiyorum Decavit benimkide :KK43:
bi de pis kokuyo mu o da 🙄 gerçekten her içişten sonra ben bunu hamilelik boyunca içicek miyim gerçekten diye sorguluyorum 😂
Merhaba güzel anneler🌺
Bende kontrolden geldim usg de normal göründü herşey ense kalınlığı burun kemiği vs detaylıca diğer organlarıda inceledi çok şükür şuan için görünen sorun yok🙏 İkili test için kan verdim. 2 hafta sonra tekrar gidicem. Veeee cinsiyet tahminine gelince pipi göremedim😛kıza benzetiyorum ama kesin değil değişebilir geldiğinde netleşir dedi🤲🥰 Hayırlısı olsun inşallah. Covid aşısını mutlaka ol dedi yeni kılavuz yayınlanmış ve güvenilirmiş ilk 3 ayı bile beklemeye gerek yokmuş artık🙄
hayırlı olsun canıım detaylı usg falan diyodu ek ücret talep ediyorlardı ona gerek kaldı mı? Oo grubumuzun şanslı kızlarından 😂 evet ya yavaş yavaş öne çekiyolar zamanı sıkıntı olmuyor heralde. Sen olcak mısın kararsızdınn

hayırlı olsun canıım detaylı usg falan diyodu ek ücret talep ediyorlardı ona gerek kaldı mı? Oo grubumuzun şanslı kızlarından 😂 evet ya yavaş yavaş öne çekiyolar zamanı sıkıntı olmuyor heralde. Sen olcak mısın kararsızdınn

Sağol canım🥰 ya evet ekstra detaylı ücreti almadı sağolsun muayene içinde baktı hepsine tüm organları inceledi detaylı daha nasıl olurdu bilmiyorum ama. Benim tüp bebek doktorum yönlendirmişti ya onun hatrına kıymadı bana😂 yada belki bundan da detaylı bakılan başka usg vardır bilmiyorum. Kendisi perinatolog zaten inş artık burda devam edicem🤲
Vallahi iyice meraklandım şimdi kesin olarak iki hafta sonra öğreniriz inşallah🥰 bakalımmm grubun nadide çiçeği benden mi geliyor🌺

Aşı konusu da hala muamma bende açıkçası🙄 ben iltihplı romatizma hastasym bagışıklıgm zTn düşük biontechten çekiniyorum ama korkutuyoar işte doktorlar böyle sanırım olacağım 14 15 hafta gibi..

X