2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gözün aydın canın.Kız bir tane mesajıma dahi cvp yazmadın:) Son dönem eziyet gibi kurtuldun canım.Dikişlerin ağrıyor mu?Bebiş ne zaman cıkacak?

Ya ciddimisin çok özür dilerim canım benim. Dikişlerim ağrıyor kuzum ama bugün 3. Gün biraz daha hafifliyor. Bebişim belirli kiloya ulaşınca verecekler canım. Sizinde az kaldı direnin :)

Günaydın canıım bizde seni özlüyoruz bebişin ve sen iyi olda gelirsin yakında son ayların güzel halleri yok bence çorabımı bile giyemiyorum

Ben en başından giyemedim:) artık çorabını ve ayakkabını eşin giydirecek tadını çıkar eheheh

Ya uyumuşsun ne güzel sonra uyuyamıyorsun bak diyormuşum:)) bi ara isyanlardaydın şimdi ne durumdasın bakim :)

İyice büyüdü tabi yer kalmadı miniğe canını acıtıyor kuzum. Son hazırlıklarını bayramda mı hazırlayacaksın
Evett bebişimm arefe günunde istanbula gidicez ogün herşeyi tamamlıcaz eve gelcem yıkıcam koycam bavula bitmiş oluyor artıkk bi hastane çıkışı kaldı 2 tane daha iç zıbin alcam
Annemde muslinlerim falan kaldı onlari alcam

Yaa bu kokulu şeylerde nebilimm abartılmiyormu ben dalin deterjandan aldımm
O doğurana kadar bence kokuları giderr zaten ütülemissindir kokususa gitmiştir

Yaa ne güzel bi bebişi beklemek kalacak geriye benim daha yatak bile yok ortalıkta

Yaa ne güzel bi bebişi beklemek kalacak geriye benim daha yatak bile yok ortalıkta
Amaann alırsinızz yaaa bizim zamanımız olmuyo diye siniden ettik eşim yardımi olmadan ben tek yetiştiremezdim tatilide yok pek
Sende iyice dinlenmis oluyorsun sezaryeni atlattınmı bebişine çok rahat bakarsın
Annende gelmiş hemen

Az önce bebeği büyüyüp ihtiyacı kalmamış birinden ana kucağı aldık
Para falanda istemedi
Allah razı olsun
Bir eksikten daha kurtulduk

Eşim bugün getirecek
Yıkayıp temizleyip annemin evinde kullanacağız

Kendimi ikiz çocuğum varmış gibi hissediyorum
Hem bana hem annemin evine derken bir çok şeyi çifter çifter alıyoruz
Masraf ikiye katlanıyor

Kokusuz olanda bile koku kalıyor sanırım
Ama 2-3 gün içinde geçti kokular

Hahahaha niye öyle ediyorsunuzki kuzu pekii

Hee güzelmiş kuzuu ama ben rahat edemem evimden başka yere arada giderim anneme ama evimin rahatlığı yok
Ben evlendikten 2.5 ay sonra hamile kaldım
Eşimin iş yeri ve annemin evinin arası 100 metre anca
Hamilelikte zor geçince çok sık annemde kalmak zorunda kaldık
Beni evde yalnız bırakamadılar
Benim için pek fark olmadı yani
Zaten kendi evimdi

Annemde yalnız yaşıyor zaten
Eşimlede çok iyi anlaştıkları için problem yaşamıyoruz çok şükür

Doğumdan sonrada kırkım çıkına kadarda annemde kalacağız
Ben kendi evimde kalmak istedim
Ama annem ve eşimin kararıyla orada kalacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…