2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçmiş olsun canım
Sağol canım benim
Yaaa geçmiş olsun. Niye oldu zorladın mı elini?
Sağolasın kuzum sanırım evet
Evde her iş bana baktığı için, erkeğin yapacağı her türlü işler, ağır işler
Aaaaaaa balımm cok geçmiş olsun ya niye öyle oldun bu zedelenmede nasıl oluyoya ayy allahımm ağrılarını dindirsin inşaallahhh
Sağolasın kuzum yaaaa
Valla zedelenme korkunç bir şey
Sağ elimin baş parmağını yanlışlıkla kımıldatırsan eyvahlar olsun yani o derece.. sağ el oduğu için de hiç bi ihtiyacımı göremiyorum, saçımın tokasını bile bağlayamıyorum
Amin canım dualarınız için çok teşekkür ederim
Umarım doğuma kadar geçer

Yaaaa kuzumm neden öyle oldu pekii
Cok geçmiş olsun bitanemm

Canım ağır işleri eşine pasla ,bazen herşeye yetiselim derken kendimize geç kalıyoruz sonrası pismanlik

Çok geçmiş olsun canım.Bir an önce geçer inşallah.El yani sürekli kullandığın uvzuu zor oluyordur.

Ayy hemen geçer inşallah ya

Pişik önleyici kremi unutma canım.Biberon emzik mama gerek yok bence.Doğumu nerde yapacaksın?Hastanede lazım olursa mama veriyorlar.Bebeğe toplam 3 tane zıbın takımı kıyafet olarak yeterli.Bebeğe çoraba gerek yok patikli alt giyeceği için.
Kendin için 1 tane daha gecelik/pijama koysan daha iyi olur kanama vs dısına cıkıp kirlenebiliyor. Nevresim takımı da lazım değil bence.Yeni yıkanmış seriyorlar.

Tarak koymayı unutma:)

O zaman gayet iyi baya zayifmıssınn
Bunda da verebilirim inşallah insan yaş aldıkça vücudu da değişiyor
Amazing family kuzu son durum ne iyimisin
Taburcu olduk canım bebegimin suyu vs iyi,sancıda çıkmayınca serviks uzunluğu da iyi çıkınca çıkardılar. Buna şükür
Çok şükür bin şükür canım benim
Çok sevindim

Günaydın datlummmmmm
Çok şükür canım bende çok rahatladım kendimi nasil kastıysam banyo yapıp bor yatmışım 8 saat sonra açtım gözümü
Ay süper çok sevindim

Hadi gözün aydın
Sağ ol sweetim
Hadi gözünüz aydın, çok sevindim
Teşekkür ederim siz nasılsınız bebisler nasıl iyisinizdir inşallah
Amazing family kizzz sen de resmen bir badire atlatmissn ,neyseki su değilmiş geçmiş olsun
Şimdi nasılsın herşey yolunda değil mi?
Hastanede çok yoruldum canım dogmadik çocuğu doğuracaktım neredeyse alttan muayene vs çok ugrastırdılar sürekli nst,ultrason. Her şey minik prensin iyiliği için tabi ki ❤
Dinlendim iyiyim şimdi çok şükür teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…