2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen bende günü kurtarmak için alıyorum sonrasında giyemeyeceğim için yazık yani. Ben hiç pijama almadım giyiyorum bol olanları falan

Kızlar bugün doymuyorum ya nasıl bir şey yemek yerken bile acıkıyorum bebişim zayıf acaba o mu istiyor
Ayyy bi an doğuruyorum diye okudum doymuyorumu töbeee Aman psikolojimiz iyice doğurmak üzerine kaydı
Az ve sık yemeye devam et son zaman enerji fazla gidiyor sık yeme isteği olusuyor insanda illa ki

Ya ben online da çok güzel elbise beğendim 2 tane ama beden yok başka da doğru dürüst hamile kıyafeti yok. En azından ben beğenmedim.

Ballı lokmammmmmmm
Pek iyi değilim
Çok sık nefes darlığım oluyor
Sağa yatsam olmuyor sola yatsam olmuyor
Otursam olmuyor
Bide elimde tendon zedelenmesi oldu. Kaldım tek elle perişan oldum
Aaaaaaa balımm cok geçmiş olsun ya niye öyle oldun bu zedelenmede nasıl oluyoya ayy allahımm ağrılarını dindirsin inşaallahhh

Kızlar bir de bir şey sorucam 3 gündür kafama çok takıldı ya benim bebiş zaten küçük kalmış genel olarak baş ölçümleri iki şakak arası olan BPD 3 hafta geri çıktı googledım çok kötü şeyler çıkıyor 4 gün sonra yine randevum var sizlerin BPD değeri kaç? 3 gün önce bizim ki
BPD: 72,7
Baş çevresi : 283
Karın çevresi: 253
Femur: 59,4

Kuzum yenidoğan döneminde kokulu olmasın kullanacağın.Hatta suda ıslatıp öyle kullan

Reactions: Jou
32. hafta mı canım bu değerler?

Canım 31+4 de bizim değerler bu şekilde idi.Covid olduğum hafta idi gelişimi biraz duraksamıştı.

Bazen geri kalır vs doktor kötü bir şey söylemedi ise bence kendini üzme.Google a bakarsak benim bu gece doğurmam gerekiyorTakılma sen internete.

Hiç hatırlamıyorum bpd diye yazdırıyor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…