2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimde gözüm korktu kızlar son rütuşlar kaldı onları da alayım bari.

Lcw hamile gecelik tarzi elbiseler var cok hosuma gitti kızlar sanırım ben lohusa takım falan almayacağım 2 tane ordan gecelik elbise alsam yeterli bence.

Birde bebek kıyafetleri nasıl sizce lcw nın? Alan varmı hic? Kaliteli mi? Birden siparis edeyim bitsin istiyorum kızlar stres yaptım vallahi

Güzün kapalı alabilirsin, çok çok güzeller. Ben kizama ordan başladım hala da aliyorum. Şimdi oğluma da ordan aliyorum

Kızlar tabloyu güncelledim isimleri yazdım hatırladığım kadarıyla. Bana yazarsanız bebişlerin isimlerini ekleyim
Ayaz

Kizlar gözüm korktu ama diğer taraftan bende doğurmak istiyorum artık sağlıkla zamanında gelsin bebişler heyecan yaptım ya.

Kızlar cahilliğime verin bir sorum olucak. Erken doğunca bebekler küvezde kalıyorlar. Bu bir riskmi bebeğin gelişimi ya da sağlığı için ?

Anaaaaaaa

Ay sakin ol kuzum yaa sağlıkla gelsin

tüm sürecin sorunsuz geçmesi için dualarımız seninle mümkün oldukça haberlerini bekkiyoruz

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sakin kalmaya çalış dualarımız seninle….bizim Haziran bebeleri pek durmayacak aceleci çıktılar anlaşılan

Rabbim kolaylikla kucaginiza almayi nasip etsin ya ben çok korkuyorum erken olursa diye sezetyan benim

Güzel haberlerini bekliyoruz, dualarım seninle ve bebişinle

Kizzz neeeyyyyy anamm noluyo bu bebelereee

Canım noluyoo bizim bu bebişlere çok aceleci çıktılar. Haberlerini bekliyoruz inş bir kaç gün daha tutma şansı olur miniği en azından ciğer geliştirici yaparlar da daha rahat olur

Amazing family canımmm çok saşkınım geleceği varsada hayırlısıyla gelsin inşaallahh artık bundna sonra bebeler sabırsız çıktı
Sağ olun kızlar hastanedeyim muayene vs iyi amnisure testi yapacaklar emin olmak için hafif hafif sancılarım başladı. Ben eminim su olduğuna ama inşallah değildir diye de dua ediyorum daha çok erken
Dualarınızı eksik etmeyin bizden kendinize iyi bakın kızlar

Ben dahaa iç zibin almadim lan
Kız git al neyi bekliyosun yumurta kapıda
Ben lcw den aldım gecelik henüz gelmedi bemce bebek kıyafetleri gayet kaliteli güvenebilirsin
Ya ben size geçen gün herkes işini bitirsin çantasını hazırlasın demedim mi sen hala oturuyor musun
Bitek südyen kaldı benim onuda aldımmı tamamdır çantaya geçerim
Rabbim hayırlısını nasip etsin kuzum haberdar et bizide

Ben yeni doğan çok bulamadım açıkçası, civil&e bebek te çok çeşit var.

Canim insallah saglikla gelir bebeğin Vakti zamanı gelince en hayirli zamanda en hayirli şekilde doğurmanı dilerim

Ayy eyvah, kesin lavman istemek lazim
doğum korkusu yüklenmedi desem yalan olur
Al benden de o kadar
Kızlar benim suyum geliyor
Neey
Ay noluyo bu bebiklere, hamilelik 8 aya indi de bizim mi haberimiz yok erken erken geliyolar, mayis anneleri de daha simdiden dogurmaya basladilar

Lcw kaliteli esneme vs yapmıyor alabilirsin.Zaten cabuk büyüyorlar eskimeden küçülüyor.

Ben beğendim lcw nın bebek kıyafetlerini yerleri güzel. Ama sanırım bi tık beden olarak diğerlerine göre büyük ama tabi bilmiyorum tecrübem yok kendi düşüncem

Hatırladım Azer diyordu eşin

Küvezde kalma sebebi kilo ve emme refleksi olmadığı için diye biliyorum. Ciğerlerde falan tabi sorun yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…