2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hamileliginde bi sıkıntı mi var canim doktor yasakladi mi yani Son ana kadar devam bizde sorun olunca yasakliyorlar tabi de
Doktor hiç yasaklanmadı canım ama ben 1 buçuk ay önce idrar yollarında enfeksiyon olduğu için hastanede yattım ondan beri bişey yapmıyoruz hatta 5.aydan beri Biz tedirgin oluyoruz Bi arkadaşım 36. Haftasında ilişkiye girdikten yarın saat sonra suyu gelip doğum yapmıştı o da gözümü korkutmuş olabilir

Aynı bennnn Bende hep giyerim atlet
Rahat edemem hiç
Ne yaniii bu topikte en seksii benmiyim yaniii
Demek kiiii

Maşallah gözün aydın
Mayıs annelerin de biri 4.600 gr doğurmuş bebişini hemde normal
Hay maşallah ne güzel

Genede yeme içme var oğlan olursa mesela oda enbaştan
Aman yok kız ben evde giydiricem kızdan kalan pembeleri napayım yani ilk aylar çok çabuk büyüyorlar.Kızım da yaz bebesiydi2 tane doğunca giyeceği 5 li takım aldım battaniye vs kızımdan kalanları kullanıcam.Bir de yazlık şortlu takım aldım bir kaç tane.Bebek arabam bile pembe

Reactions: Jou
Hahahahaha zannetcekler bu da kız

Aynen canom yanlış değilde bizimki hassas sanırım ben hernekadar gitsemde yanına pek yanaşmıyor hard gibide olmuyorsa banada sarmaz
Topiğin ek seksisi benim derken boşa demiyormuş hatun Benim ağrılar çok olmasa devam ederdim.Kızımdayken ara vermemiştik ilk 3 ay bulantı dışında

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…