2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kesinlikle kuzu tabiki iyidir ama demekki bu konuda pek hassas değil ne yapıcaksın en iyisi bi süre daha az sıklıkta görüşmek 😄
aynen öyle zektacim :KK36:
Ben Yemek yapmaya gidiyorum simdi (masumlar apartmanında ki safiye gibi sadece brokoliyi pişirip koyucam esimin önüne :KK70: )
öpüyorum seni :KK39:

Ayy kıyamam o kadar icten yazmissin ki acini hissettim, elma varsa bi iki dilim yemeyi desen rahatlatır mi acaba ?
Denedim biraz sonra yine başlıyor. Mod düşürmeyeyim durduk öyle can havliyle yazdım bakmayın siz bana🥰
Kuzu ilaç alsana doktordan bende öyleydim ay bi ilaç verdi rahatladım
Gaviscon içiyorum, prilam içiyorum. Yine de geceleri kıvranıyorum valla akşam olsun istemiyorum sabah daha iyiyim. Neyse moral bozmayayım 😁

Denedim biraz sonra yine başlıyor. Mod düşürmeyeyim durduk öyle can havliyle yazdım bakmayın siz bana🥰

Gaviscon içiyorum, prilam içiyorum. Yine de geceleri kıvranıyorum valla akşam olsun istemiyorum sabah daha iyiyim. Neyse moral bozmayayım 😁
Zaten noluyosa geceleri oluyo belki az kalıyodur kuzu doktoruna bi danış yine istersen bi değişsin ben öyle yaptım rahatladım her ilaç herkese yaramıyo işte

Kendime çok kızıyorum resmen bile bile çatladım yaa. Kasık bölgemdeki çatlaklar artmış iyice. Şimdi de göbek deliğimin sol yanı çatlamış yeni olmuş. Salak gibi bi yağı sürmezsem🤦🏼‍♀️
Bende unutuyordum ama mor mor damarları gördükten sonra sürüyorum valla canim annem de önerdi zamanında badem yağı kullandım dedi 5 çocuk dogurmus asla çatlağı yok

Kesinlikle, benimde bir arkadaşım beni strese sokup duruyor sürekli sorup duruyor eşyaları ne zaman tamamlayacakmisim, tv yi duvara ne zaman monte edecekmişim, sehpaların kenarını ne zaman bebek güvenlik bantları ile bantlayacakmisim bebek hemen buyurmus, televizyon uzerimize devrilirmiş bi insan 50 kez mi söyler bunu, daral geldi. Iyi niyetle söylense de bu kadar çok söylenmesi batiyor, hormonlardan zaten kafamız güzel

Alisicaz onlara da alisicaz :anneadayı: mide yanmasına alistigimiz gibi :KK70:
Çocuk doğdu yürüdü de onlar eksik kaldı deseydin. Ne garip insanlar var 🤦🏼‍♀️

Ya ben bu mideyi alıp duvara vurucam az kaldı yanii ne yanması bitiyor ne bulantısı ağlıcam valla tavana bakarak
Zor ya mide sorunları çok iyi anlıyorum seni. Benim reflüye helva,tahin yeyince iyi geliyor. Rennie çiğniyorum bir de. Ama geçmeyince geçmiyor hiç biri fayda etmiyor

Ya ben bu mideyi alıp duvara vurucam az kaldı yanii ne yanması bitiyor ne bulantısı ağlıcam valla tavana bakarak
Mide yanmasindan uyuyamadim bu gece benim midem çok hassas hamilelikte siz düşünün. Son 1mide koruyucum kalmisti onu yuttum rahatladim tekrar doktorumdan istiyecegim pazartesi kontrolde yoksa cekilecek gibi degil😣🙄

Ayyy maşaallahh okadar boşalıyomu su bu şarıl sarıl dediğin nerelere akiyo helee donunamı😂😂 pek bilgim olmadığı için

En iyisi epiduralli sezaryen ben kafaya koydum normal doğum ölüm ya 🥺

Ooyyyy yerim onun totosunu hele tutamamış bide kakasını etmiş😂

Boşalıyor valla Jou hala geliyor yani düşün:) donundan paçalara akıyor işte:) ama ayağa kalkınca oldu hep bende daha çok, yatıyorsun biriktiriyor içeride bi kalkıyorsun birden Boşalıveriyor 🙂

Yok bi arkadaşımm bana dank ettii 😀😀 dogum ölüm dedi 😀😀 kafan rahat gir çık işte ne çekiyon dedi bana :KK70: normale gircezzz yaşamadığımız macera yaşıycaz belli bile değil diyo hahahaha

Canınız tatlıysa normal doğum evet sancı çekiyorsun ama sonrası ne güzel şey öyle yürü git eve hiç bişey olmamış gibi. Çıktığın zaman zaten doğumdan biraz önce ben ne yaşadım diyorsun ya :))

Bana da doktor 400 gram fark edebilir dedi ölçümlerle

Ben de😬😅

Çok da düşük değil bence kilosu, sıkma canını. Düşük kilolu doğsalar bile diğer gelişimleri iyi olsun da yeter ki alırlar kilo🤗

Deme öyle çok fark ama umarım okadar olmaz ☹️

X