2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bende onceden öyleydim ama alisinca asil çıplak gibi gezmek daha rahatmış valla :KK53: elimde olsa ilkel insanlar gibi bi yaprakla kapatıp gezicem :KK70:

Oyle tabi ki canim herkesin tecrübesi farklı oluyor sezeryanda olsa normalde olsa, tek iyi genel bir yöntem diye bisey yok zaten bakalım bizlerin tecrübesi ne olacak :KK50:
Ayy bakalımm benim bu kızçeee ne yapcak😂

Canım bu değerlere güvenmeyin bana en son 3050 dedi dr bebek 37 haftada doğdu 2625 :KK43:
Banada en son gittiğimde dedi ki kiloyu asla kesin veremeyiz ben sana 3.400 derim ama doğduğunda 3 olur yanılma payı çok yüksek dedi mesela bak bu taraftan ölçerim 2.400 olur şu taraftan ölçerim 2.300 olur diyede gösterdi ultrasonda artık kilolu diye sevinmiştim bende ama 😂

En başta ben 2. 2. diye eşimin basinin etini yedim o daha istemiyordu daha dogrusu tekrar kesilicem diye korkuyordu. Ama inanin unuttum ki Rabbim den 2. istedim 🤗 Simdi yine acisini falan cekcem ama oda gececek unutulcak. O an yaşarken zor evet ama zaman gectikce akilda kalmiyor 👍🏻
Sanırım kucaklarimiza aldigimiz ilk saniyede unutmaya da meyilliyiz :KK36:
Kendime çok kızıyorum resmen bile bile çatladım yaa. Kasık bölgemdeki çatlaklar artmış iyice. Şimdi de göbek deliğimin sol yanı çatlamış yeni olmuş. Salak gibi bi yağı sürmezsem🤦🏼‍♀️

Bende üşendim çatır çatır çatlamaya başladım🙁
Kızlar benimde şimdiye kadar catlagim hiç olmamisti bu hafta gobegimin sol asagi tarafida kilcal damarlar catlamis ve ben her gun kakao yağı surdum, bende su icmek ve cilt turu gibi etkenlerde var olay sadece yağın degil. Gobegimin o kısmı asiri hassas aci ve kaşınma ile birlikte:cry:

Kızlar benimde şimdiye kadar catlagim hiç olmamisti bu hafta gobegimin sol asagi tarafida kilcal damarlar catlamis ve ben her gun kakao yağı surdum, bende su icmek ve cilt turu gibi etkenlerde var olay sadece yağın degil. Gobegimin o kısmı asiri hassas aci ve kaşınma ile birlikte:cry:
Kuzu çatlak gende varsa krem zaten fayda etmez sadece azaltır ben çokta önemsemiyorum kapalıyım diye heralde 😂

Kuzu çatlak gende varsa krem zaten fayda etmez sadece azaltır ben çokta önemsemiyorum kapalıyım diye heralde 😂
Ben önemsiyorum ya biri görmese de ben goruyorum kocisim goruyor :KK53:
benim yapımda da varmış demek ki, bakalım baska neremde olusacak gerci dogumdan sonra bir sure sonra asiri belli olmuyor diyorlar emme gorcezz

Hayırlı geceler kızlar
Geçmişi okuyamadım pek havamda değilim
Umarım herkes iyidir

Bugün doktor randevum vardı
Sancı olayından bahsettim
Sertleşme oluyor vs dedim
Gün içinde 3-4 kere sertleşmesi bizim için normal dedi
Pazartesi bende o sayı 8-10’a çıkmıştı
İşte o zaman sıkıntı dedi
Sancıları sordu. Beni neden aramadın dedi
Bir daha bu şekilde olursa hemen gel NSTye bağlayalım burası 5’e kadar açık
Eğer gece olursa da hemen anlaşmalı hastaneye git. Benim gönderdiğimi söyle nstye bağlasınlar seni dedi

Bebeğin kilosu geriden geliyormuş
32+5 deyiz
kilosu 1800 gr
Boyuda 42 cm’miş

Beslenmene dikkat edeceksin dedi
Bebeğe kilo aldıracak şeyleri söyledi. Onları ye dedi. Birde gece uykudan uyanıp kaşar ye uyu dedi.

Enfeksiyonum yine yüksek çıktı
Onun için yine ilaç tedavisine başladık
Bendede durumlar pek iç açıcı değil anlayacağınız
Ama kilosu az değilki neden öyle dedi şaşırdım kuzu evet kaşar çok iyi bide artık sürekli dedim ama ıspanak ve muz😂 tabi öyle sancın oldumu baktın geçmiyo gitmeye çalış

Ben önemsiyorum ya biri görmese de ben goruyorum kocisim goruyor :KK53:
benim yapımda da varmış demek ki, bakalım baska neremde olusacak gerci dogumdan sonra bir sure sonra asiri belli olmuyor diyorlar emme gorcezz
Bence kiloyla alakalı tekrar zayıfladığımızda kapanır yani ben hamilelikten önce bi ara kilo almıştım acaip çatlak olmuştu sonra kilo verince kapanmıştı.. ki geçmesede bence miniklerimizin bize bırakacağı en güzel iz 🥰

Tabi kuzu sağlıklı olsunlarda çatlak nedir kilo veririz gider belkide 😄
Ya görünmuyormuşki zaten çok fazla benim hamile kalmadan önce zaten belimin yan taraflarında vardı çatlak kilodan oluyor hep
Amaann bende takmıyorum napalımm yaa kadın buna gerektirirr biz dolarla birşey alamıyoruzz ama olsun bebelerden hatıra bende hiç takmıyorum yapcak birşey yok

Ya görünmuyormuşki zaten çok fazla benim hamile kalmadan önce zaten belimin yan taraflarında vardı çatlak kilodan oluyor hep
Amaann bende takmıyorum napalımm yaa kadın buna gerektirirr biz dolarla birşey alamıyoruzz ama olsun bebelerden hatıra bende hiç takmıyorum yapcak birşey yok
Evet ben 9 ay içimde insan taşımışım tabi ki çatlağımızda olucak kiloluda olabiliriz mükemmel olmak zorunda değiliz çünkü biz anayız ve değerliyiz 😄 gece gece iyi gaz verdim

Benimde az az kaşınıyor ama kaşımıyorum. Göbeğin altında azdı çoğaldı. Şimdi göbeğimin ora da çatlamış bugün sanırım dün yoktu. Şimdi ora baya kaşınıyor. Bir de tam üst bacağımın birleşim yeri çatlamış. Belime doğru da var🤦🏼‍♀️

X