2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende üşendim çatır çatır çatlamaya başladım
Çokta şey değil yaa
Bana link atsana kuzu
Bugün iş yerine gelmiş de henüz bakamadım nasıl olduğuna. Ama geneli memnun

Mühim değil dimi bi baksaydın kıız bayılırım kargo açmaya

Yani benim için değil zaten kızarıklıklar beyaz olacak çokta dikkat çekmez çeksede kocam görecek

Evdeydim işte ben eşim de getirmemiş unutmuş
Atleti güzelmiş ama kaliteli duruyo yazın atlet giymiyorum ben sütyenlerinden alıcam ama baktım şimdi bence uç belli etmez bana güzel geldi

İnsan der hamile kafasına ya takılırsa bu ama nerdee
Kesinlikle, benimde bir arkadaşım beni strese sokup duruyor sürekli sorup duruyor eşyaları ne zaman tamamlayacakmisim, tv yi duvara ne zaman monte edecekmişim, sehpaların kenarını ne zaman bebek güvenlik bantları ile bantlayacakmisim bebek hemen buyurmus, televizyon uzerimize devrilirmiş bi insan 50 kez mi söyler bunu, daral geldi. Iyi niyetle söylense de bu kadar çok söylenmesi batiyor, hormonlardan zaten kafamız güzel

mış. Belime doğru da var
Alisicaz onlara da alisicaz mide yanmasına alistigimiz gibi

Aa ben daralırım öyle arkadaşım olsa sanane sen dert etme deseydin niye bu kadar heycanlı

Aa ben daralırım öyle arkadaşım olsa sanane sen dert etme deseydin niye bu kadar heycanlı
Yapisi öyle onun, çok severim çok iyi tatlı bir kız ama nerede duracagini bilmiyor çok tez canlı, çok pimpirikli, heyecanlı. Hamilelik oncesinde dert olmuyordu ama bende hormonlardan kafam kaldırmıyor heralde artık o ceneyi bu ara az görüşmeye başladım çünkü cidden çok hassas bir donemdeyiz mümkünse sadece pozitif olalım, olumlu olalım ki güzel gecsin donemimiz

Kesinlikle kuzu tabiki iyidir ama demekki bu konuda pek hassas değil ne yapıcaksın en iyisi bi süre daha az sıklıkta görüşmek

Aynen cnm Bende cok sevinmistim Ama Bebek dogunca 2600 cikinca uzulmedim degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…