2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben okumuyorum ya okudukça kötü oluyorum benimki de tam tersi baş yukarda duruyormuş. Ama doktorum ısrarla normal diyor ben hiç ne olur ne olmaz diyorum

Ben okumuyorum ya okudukça kötü oluyorum benimki de tam tersi baş yukarda duruyormuş. Ama doktorum ısrarla normal diyor ben hiç ne olur ne olmaz diyorum
Evt hicbisey bilmiyoruzki, ne desek bos, insallah hangisi hayirliysa o sekilde agrisiz sizisiz kolay dogumlarimiz olur hepimizin
Bende bide rahim agzi darligi vardi, hamilelikten önce öyle demislerdi acaba bu engelmidir normal doguma

Evt hicbisey bilmiyoruzki, ne desek bos, insallah hangisi hayirliysa o sekilde agrisiz sizisiz kolay dogumlarimiz olur hepimizin
Bende bide rahim agzi darligi vardi, hamilelikten önce öyle demislerdi acaba bu engelmidir normal doguma
Amin

Bilmiyorum ki çatıyla aynı şey mi bu darlık acaba. Öyleyse engel değilse bilmiyorum

Nasip nasilsa o şekilde oluyor canim. Her şey normaldi ilk dogumumda sancim geldi gittim bebek dönmüş açılmam 6cm normal dogumdan aniden sezaryana alindim kordon dolandigi ve beyefendi ilk tuvaletini icime yaptiği icin
Akışına bırakın Rabbim sağlikla versin o kokuyu duyunca aci macı kalmiyor

Kızlar, belki daha önce yazan olmuştur ama ben yine yazayım. E bebekten 1 adet emzirme atleti alanlara ikincisi yüzde 50 indirimli. Atlet fiyatı 49.90 ikincisi 25'e geliyor. Almak isteyenleriniz olur belki diye haber vereyim dedim.

Yalnız sorun şu ki bu emzirme sütyenlerinde de atletlerinde de meme ucu belli oluyor, bunları icimize giyip disariya cikinca t-shirtten belli olacak, içine göğüs pedi koysan o da sağa sola kayar muhtemelen. Bunları evde giyilmesi için mi yapıyolar anlamadım

Evet valla biz ne plan yapsak bos, en hayirlisi nasilsa öyle olsun

Kızlar alttan muayene olan varmı hiç tahminen ne zaman yapıyorlar ben 1 hafta önce randevuya gitmistim ama yarına randevu buldum yine kontrole gidiyorum bakalım neler olacak

36 da benim ilk cati muayenem yapilacak canim, bazı doktorlar 37 de yapıyormuş bazıları 39dan once yapmıyormuş dogumu tetiklememek icin (burada bir arkadaşın ki öyle söylemiş sanırım)

Sutyenlerin nasıl olduğu konusunda pek bilgim yok ama belki yara olmaması acisindan öyle yapiyorlardir ?
Ben h and m'den emzirme sutyeni aldım, kalın disardan belli etmiyor ama acikcasi beğenmedim de. Göğüslerim iyice büyüdüğü icin zaten hiç bir sutyen de rahat edemiyorum artık büyük beden bile alsam

Emzirme sütyenin üzerine demek ki

Ben lcw dan aldım onun için kuplu olandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…