2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gerçekten aşırı su geliyor bitmek bilmiyor
Kimisinde öyle oluyormuş nişan değişebiliyor canım.

Geçenlerde ağrım çoktu. Şimdi ağrım yok halsizlik var tansiyonum falan düşmüş gibi. Her gün değişik şeyler oluyor
Kansizlik falan mi olustu acaba, ben demir ilaci kullanmama ragmen demirim dusmus yine
Bide iki gundur bacaklarimin arasinda agri var, otururken kalkarken yururken fln, cati agrisi falan mi acaba bu? Sanki spor yapmisim da tutulmusum gibi bi agri

Kansizlik falan mi olustu acaba, ben demir ilaci kullanmama ragmen demirim dusmus yine
Bide iki gundur bacaklarimin arasinda agri var, otururken kalkarken yururken fln, cati agrisi falan mi acaba bu? Sanki spor yapmisim da tutulmusum gibi bi agri
Bilmiyorum ki ara ara oluyor düzeliyor bilmiyorum ki çatı ağrısı nerde nasıl oluyor benimde başlarda sol üst bacağımın iç kısmı ağrıyor demiştim geçmişti şimdilerde yine oldu sanki darbe almış gibi orası

İlk bebekte perte çıktık be

Hadi hayırlısı canım güzellikle gelsin inş

bide dogum var, annem de bana bakip bakip nasi dogurcan sen diyo ya
Bende bizimkilere ben nasıl doğurcam korkuyom diyorum teselli ediyorlar beni 1 gün çekecen sonra rahatlıyorsun falan filan valla bu aralar aklımda doğum var. Nasıl olcak bilemiyorum ama sezeryana doğru kaydım ben

Bende bizimkilere ben nasıl doğurcam korkuyom diyorum teselli ediyorlar beni 1 gün çekecen sonra rahatlıyorsun falan filan valla bu aralar aklımda doğum var. Nasıl olcak bilemiyorum ama sezeryana doğru kaydım ben
Yaklastikca korku basiyo insana nisan ve mayis annelerinin dogum hikayelerini falan okumaya basladim bende, basimiza neler gelicek asagi yukari bileyim diye, okudukca kendimi dusunemiyorum bile napcaz ya
Bnmki kafa asagi duruyo bide, normal oluck gibi gozukuyo ama belli de olmaz daha döneblr demisti doktor, durumun nasi geliscegine göre devam edelim dedm ben doktora ama bakalim ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…