2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim de snnle ayni gün gözüküyo dogum ama son gune kadar beklemezler heralde, ben de bi panik oldum bugun hastane cikislarini yikattim utulettim annemlere, unibaby bebek deterjaniyla 30derecede yikayip sonra bi kere de durulama yaptiriyorum
Bak sende de risk varmis o zaman ekstra dikkatli ol canım, ne güzel yıkama işlerin de bitmiş

Tamam canim oyle yapicam tesekkur ederim :)

Yenidoğan dönemi kıyafetlerini ütülüyorum ben canım bir kez.Çok pimpirikli değilim bu konuda.Kızım doğduğunda da aman mikropkapar kanapeye koltuğa battaniyesiz koymayayım vs demedim mikroplarla tanışsın bağışıklığı oluşsun diye.

Anladım canım, teşekkürler cevabın için. Bende ilk doğduğunda biraz yıkamaya karar verdim ama sonrasında biraz salacağım, dediğin gibi mikroplarla tanışmaları daha iyi oluyormuş onların.

Peki biberonları kaynatmaya gerek var mı? Yoksa direk makinaya atıp mı yıkayım?

Canım biberonları makinaya atma deterjan işliyor içine emzik kısmı özellikle elde yıkıyorum ben.İlk kullanımda kaynatman gerekiyor. 2 ay sürekli kaynatarak kullanmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…