2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bende bi kaç gündür bi his var. Bebek hareket ettikçe içerde sanki birden işeme hissi gibi bişe oluyor aniden su boşalcakmış gibi sizde var mı öyle bişe
Bende de var, bebek hareket ederken aniden altima isicekmis gibi cisim geliyo, sonra birden gidiyo 🤣 ya da yeni tuvalete gittiysem bile bazen cok cisim varmis gibi oluyo gidiyorum yok, icerdeki mesanemizle top oynuyo galiba 🤣

Ben bi gün önceden onların kabını alıyorum. Ertesi gün evde halledip bekletmeden götürüyorum.
Mantıklı bak kuzu bunu yapabilirim
Heee iyi iyi doktoramı gittin lennn ben kaçırdım orayi nededi kaçkilo oldu
Kız kaç gündür diyorumya 😂 iyi iyi ama bi yüz göremedik 2.320 gr olmuş bana az geldi doktor gayet iyi dedi ama bence az almış geldi bana
Bencede yaptır mutlaka, hiç belirtisiz enfeksiyon oluyo şok oluyosun😅
Evet ya yaptırayım
İdrar bekleyince sonuç yanlış çıkabiliyormuş anında ulaştırman lazım
Kuzu ben geçen seferde verdim 15-20 dk sonra baktılar e sağlık ocağıda benim evden 5 dk yürüme mesafesi
Yakın yakın kuzu

Kız kaç gündür diyorumya 😂 iyi iyi ama bi yüz göremedik 2.320 gr olmuş bana az geldi doktor gayet iyi dedi ama bence az almış geldi bana

Evet ya yaptırayım

Kuzu ben geçen seferde verdim 15-20 dk sonra baktılar e sağlık ocağıda benim evden 5 dk yürüme mesafesi

Yakın yakın kuzu
Zaten orda da bekliyor gidene kadar sorun olmaz bence🤭

Kız benimki de geçen 1600 küsür dedi bugün 2200 dedi. 2 haftada 600 gr çok geldi😂 3 haftada 300 almıştı geçenkinde de😂

Zaten orda da bekliyor gidene kadar sorun olmaz bence🤭

Kız benimki de geçen 1600 küsür dedi bugün 2200 dedi. 2 haftada 600 gr çok geldi😂 3 haftada 300 almıştı geçenkinde de😂
İşte benim geçen sefer 1 haftada 500 gr almıştı şimdi 3 haftada 300 olunca bi şaşırdım yoksa haftasıyla uyumlu ama neden azaldığı kafama takıldı gerçi bu bir ayda çok sıkıntı yaşadım önceki gibi dikkat etmedim beslenmeme ona bağlıyorum

İşte benim geçen sefer 1 haftada 500 gr almıştı şimdi 3 haftada 300 olunca bi şaşırdım yoksa haftasıyla uyumlu ama neden azaldığı kafama takıldı gerçi bu bir ayda çok sıkıntı yaşadım önceki gibi dikkat etmedim beslenmeme ona bağlıyorum
Belki de ondan olabilir. Bide hastaydın ya ister istemez etkilemiştir

Yaaa hepiniz çok tatlısınız kızlar iyi ki varsınız 🤍🤍❤️❤️ saati belli değil ama çok bekletmeyeceklerini düşünüyorum suyu azaldığı için. Hepiniz herşeyi hazır edin bak bu miniklerin ne zaman geleceği belli olmuyor. Ama beni de görüp stres yapmayın sakın biliyorsunuz çok riskli bir hamilelikti bugüne de şükürler olsun diyorum 🙏
Ayyyy canım canım benim yaaaa yeni okudum mesajları
Nasıl heyecanlandım anlatamam dudaklarımı yedim resmen🤩
Ay sen anne oluyorsun şimdi ohhh çok güzel yaaaaa
Habersiz bırakma biziiiiiii
Sağlıkla gelsin minnak güzel annesi 😍
Ah evet bende elde yikayamam, makina da 30 derece yeterli o zaman. Ben genelde esimin kıyafetlerini oyuncak ediyorum makinada umarım oglusumunkileri düzgün yaparım:KK36:
Ben kısa programda yıkadım canım zaten temiz kıyafetler bi üstündeki pis gidecek işte
Açık renk genelde evet, ve beyazlar. Hepsini bir yıkayayım o zaman
Ben yıkama mendillerinden aldım renk ayırıcı. Öyle rahat oluyor. Ufak bi detay varsa bile mendil alıyor renk karışımını tavsiye ederim

Kızlar bende bi kaç gündür bi his var. Bebek hareket ettikçe içerde sanki birden işeme hissi gibi bişe oluyor aniden su boşalcakmış gibi sizde var mı öyle bişe
Bende de var o his ve sürekli ama sürekli çişim varmış gibi oluyo bazen hatta böyle sıcak sıcak Bi şey geliyormuş gibi oluyor iç çamaşırıma bakıyorum Bi şey yok

Evet ya yaptırayım

Yakın yakın kuzu
Yoooo iyiii neresi az 32 haftalıksın senle 1 haftamıs var kuzu

X