2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok saolun kızlar ikimizde iyiyiz çok şükür. Ama ilaçlar sonda falan mahvetti beni. Mimiklerinize söyleyin lütfen acele etmesinler :)
Soğukkanlılığına hayran kaldım harikasın miniğimizi,grubumuzun ilk göz ağrısını heycanla bekliyoruz kalabalık bir teyze grubu olarak

Kızlar benim hiç bişeyim hazır değil yaa valla çocuğu çarşafa sarıp eve getiririm o derece yani bu hafta sonu şu puseti falan alayım bari. Ya bu arada M -Murphy nin erken doğum riski vardı dimi ?

Normal suyun rengi nasıldır bilmiyorum canım ama idrarsa rengi sarı olur diye düşünüyorum. Benim de bazen çok akıntım oluyor, bazen külodum ıslak oluyor ama en başından beri akintımın rengi aynı olduğu için şüphelenmiyorum. Eğer gelen sıvı çoksa her ihtimale dayalı doktoruna bir gidip kese suyunun miktarını ölçtürebilirsin canım.

Doğuruyor doğuruyor suyu gelmiş

Kızlar benim hiç bişeyim hazır değil yaa valla çocuğu çarşafa sarıp eve getiririm o derece yani bu hafta sonu şu puseti falan alayım bari. Ya bu arada M -Murphy nin erken doğum riski vardı dimi ?
Vardı, serklaj yapılmıştı. Doktoru yatak istirahati vermişti, yatıyordu devamlı

Ben de hala hastane çantası hazırlayacağım. Yarın yıkama ve ütülemeye başlasam iyi ederim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…