2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar
Gece sızıp kalmışım

Uyandım ama göğsün alt tarafınDa bir ağrı var batma şeklinde.
Çocuk baskı mı yapıyor
Yoksa normal ağrı mı bilmiyorum
2 gündür hangi ağrı neyden tam olarak çözemiyorum

Sonuçlar e nabıza yansımamış
Belliki yüklememişler
Eşime işe giderken sonuçları al dedim
Duruma göre gideceğim hastaneye
Yarın öğlen kontrolüm vardı zaten
Kendi doktoruma gösteririm

Bugünde göz doktorunda randevum var
O ağrı yanma şeklinde bende de var 2 aydır canım.Dr bir sıkıntı yok dedi ben de çözemiyorum.Ama fazla ayakta durunca oluyor.

Kızlar hastanedeyim gelene kadar üstüm başım su gibi oldu 🤦‍♀️ ciğer geliştirici yaptılar. Şimdi ilaçlarla biraz idare etmeye çalışıyorlar her an sezeryana alınabilirim. Dün akşam kan sulandırıcı yapmıştım ondan sanırım bekletiyorlar.

Kızlar hastanedeyim gelene kadar üstüm başım su gibi oldu 🤦‍♀️ ciğer geliştirici yaptılar. Şimdi ilaçlarla biraz idare etmeye çalışıyorlar her an sezeryana alınabilirim. Dün akşam kan sulandırıcı yapmıştım ondan sanırım bekletiyorlar.
Sağlıkla hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah canım.Senin durumun bebeğin durumu iyi değil mi?Doktor ne dedi?

Kaçıncı haftadaydı acaba ay beni korku sarıyor yaa
Korkma kuzu normal bunlar bundan sonra zaten ne zaman gelir bilinmez artık gelişmiş bi bebe sanırım günluğe göre 32 gelmiş zaten ahaa

Aayyyy kuzuuuu 🥲🥲
Biranda oldu nezaman geleceği belli değill zaten
Du bakalımmm

Oy kurban olurum🤲🏻 Hadi güzel haberlerle gel arkadaşım. Duamız seninle💞

• Beğen
Reactions: Jou
Rabbim yardımcın olsun canım cok şükür kritik haftaları atlattık güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle :anne:

• Beğen
Reactions: Jou
Günaydın kızlar umarım herkes iyidir:KK68:kac gündür hasta yatıyorum pek yazamadım bu havalar beni fena carptı 😓 dikkat edin kendinize. pazartesi günü kontrolüm vardı cok şükür kuzumun gelişimi haftası ile uyumlu. preeklampsi riski yüzünden zaten hep bi tedirgin geciyor günlerim :KK43:ne olur ne olmaz diye hastane cantamıda hazır ettim bayram sonrasına kalmasın herşey hazır olsun diye :KK55:

X