2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen doktoruma danisacagim tabiiki. Sadece deneyimleyen var mi demek istemiştim. Tesekkur ederim cevabınız için. Ben de sevmiyorum yolculukları ama annemin yanına gitmem gerek, burda kimsem yok. Ozel sebeplerden dolayı annem gelemiyor çünkü.
Uçak yolculuğu sanırım bu haftalarda önerilmiyor. Ben olsam araba seçer dura dura giderdim
Bende de şu an ağır basan seçenek bu. Doktorum da onay verirse sanırım arabayı seçeceğim

Riski göze almamak değil de normal doğumla uğraşmak beklemek istemiyorlar bence. 10 dakkada kesip çıkarmak işlerine geliyor çoğunun. Çünkü normal doğum emek ister sabır ister
Sürekli kendimle meşgul etmeyeyim sayfayı diyorum değişiklik olmadıkçahastanedeyiz hala, aynı şekilde devam canım çok şükür
Ay olur mu meşgul etmek
Biz sizi çok merak ediyoruz.
Lütfen her gün yaz
Hayırlı geceler canım şimdi nasılsın
Umarım yalancı kasımlalardır
Haberdar et bizi
Allah'a emanet olasınız

Ama çoğu hastanede ebeler uğraşıyo doktor kontrolünde bence bu kadar rahatlıklarına dğşkün olmamalılar

Dün işte öyleydim ben bildiğin baskı vardı
Ayyy dimi offf ödüm ü patlattı yaa dedim noluyo ya eşim diyo normall desen 10 kere doğurmuş
Annem, teyzem falan sancıyı çekme o kadar sezeryan ol diyorlar aklımı çeliyorlar
Benimde anam diyo normall olsun kuzenlerim yengem öyle diyo sezaryene hiç şey etmediler sezaryen daha kötü değilmi ama cano ya

Ayyy sanmam kızz ya ayağı zorluyor resmenn benimkinin kafası yukarlarda
Bende en asagida olmasa da kasiklarimda hissediyorum dünden beri. eğer yanılmıyorsam hickirik tuttu ve kafa kisminin asagida oldugunu öyle tahmin ediyorum. Ama hala pozisyon değiştirebilir galiba icerde yeterince yer var

Reactions: Jou
Bende en asagida olmasa da kasiklarimda hissediyorum dünden beri. eğer yanılmıyorsam hickirik tuttu ve kafa kisminin asagida oldugunu öyle tahmin ediyorum. Ama hala pozisyon değiştirebilir galiba icerde yeterince yer var
Evett cano bakalımm umarım değişir pozisyonu
Yoksa ayakları hiç durmuyor acayip canımı acıtıyor

Ahahah adam biliyo demek

Valla kendileri ne kadae çektilerse hiç beklemiyordum aman sancıyı çekme diyorlar resmen

Epidural al eğer acı çekmek istemiyorsan, var mı öyle bir seçeneğin?

Sezeryanın sonrasında toparlanma süreci beni korkutuyor
Normal olursa epidural isterim muhtemelen

Sezeryanda bence hareket etmek çok önemli ablam maşallahı vardı hiç ağrısı sızısı olmadı 2.günden sonra. Bende sezeryan olursam inşallah onun gibi olurum diyorum

Aaaa işte bak herkesin aynı olmuyo sezaryen kimisi bomba gibi kalkıp geliyolar eve sanki normal doğum yapmış gibi

Ay valla inan bilmiyorum ya. Normal istiyorum ama hem çekiniyorum hiç jinekolojik muayene olmadım hem korkuyorum da tabi

Sezeryan diyorum ondan da korkuyorum
Bu çocuk nasıl çıkacak bilmiyorum
Sen istesende istemesende birşekilde ordan biyerden çıkacak
Ben 4 5 kere çiktım çatala cok iğrenç çok degişik bi pozisyon

Aaaa işte bak herkesin aynı olmuyo sezaryen kimisi bomba gibi kalkıp geliyolar eve sanki normal doğum yapmış gibi
Aynen herkesin farklı oluyor. Kimi normal doğumu hemen yapıyor. Kiminin sezeryan sonrası kolay geçiyor inşallah hangisi olursa olsun kolay geçsin doğumumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…