2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya haklı normal doğuma uygunsan açılman da olduysa tamam zaten tabi başka sıkıntı yoksa kilonun doğum şeklini etkilemesi bana çok saçma geliyo
Demi ya çatın normalse olabilir. Yurt dışında yapıyorlar mesela kiloya bakmadan. Ama burda kendileri korkuyor bence riske atmıyorlar

Bende yarın gidiyorum bakalım neler olacak
Aaa aynı gün gidiyoruz güzel haberlerle dönelim inşallah beybiiim
Demi ya çatın normalse olabilir. Yurt dışında yapıyorlar mesela kiloya bakmadan. Ama burda kendileri korkuyor bence riske atmıyorlar
Bence de doktorlar normal doğum riskini göze alamıyolar yani mesela yengem 6 cm açılmayla gitti hastaneye ama sezeryana aldılar tek sebep bebeğin kafası büyükmüş

Kesinlikle katiliyorum. Solunum sıkıntısı bile olmasa erken doğan bebeklerde davranışsal bozukluk olma ihtimali yükseliyormuş. Hiperaktivite bozukluğu gibi bir çok riskler artıyor.

Allah korusun tabiki kötü haber verir gibi konuşmak istemem ama içimizde durmaları en güvenli yer

Bende hamileliğin en başında normal doğumdan korktuğumu, sezeryan istersem olup olamayacağımı sordum ama kesinlikle normal doğuma yönlendirdiklerini söylediler bebek pozisyonda olduğu sürece yada başka bir tehlike olmadığı sürece. Tr de sizin söylediklerinizden anladığım kadarıyla bazı doktorlar evet risk almak istemiyorlar.

Kv hep şey der dışarıda geçirdiği 1 hafta anne karnında geçirdiği 1 güne eş değer ancak diye ki öyle gerçekten. Oğlum 1 ay erken doğdu kilosu vs iyiydi fakat solunum sıkıntısı yüzünden kucağıma bile alamadan küveze koydular 5 gün kaldı ama bir ömre bedeldi o süreç. Bende hep gününü doldurup doğmasını bekleyenlere imreniyorum bu yüzden
Sürekli kendimle meşgul etmeyeyim sayfayı diyorum değişiklik olmadıkçahastanedeyiz hala, aynı şekilde devam canım çok şükür
Her şeyin yolunda olduğuna çok sevindim,merak ediyorduk seni her gün yaz kız merakta bırakma
Normal,adı üstünde normal canım. Sezeryan ameliyat adı altında geçiyor. Keyfini sezeryan yapan doktorlara asla iyi bakamıyorum,kolaycı ve para odaklı olduklarını düşünüyorum. Tabi ki hangi şekilde doğum yaparsa anne yine annedir ama sezeryan sadece bebek risklere,anne risk altındaysa yapılmalı keyfiyi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…