2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaaa bu tuz işi bana inandırıcı gelmemeye başladı kuzu bende tuzlu tüketiyorum baya baya ama hiç öyle birşeyde yaşamadımm
Yada vücuttan vücuda değişiyor herhalde
Normalde benimde mutlaka ödem olur
Benim olmadı pek vücudumda sadece otururken koltukta ayaklarımı aşağı sallandırırsam hafif şişiyordu. Dün gece görseydin kocamanlardı yürürken anladım yürüyemedim resmen

Oyy valla bu hamilelik üzerine uzun süre düşünmüyorum büyük konuşmayım da
Asıl doģumdan sonra konuş diyor bana annem ama yapmam bende herhalde çünkü masrafı çok tamam çocuk çok bereketlidir ama bitarafıda gücüne yetiştirmek çok zor artik bundan sonra evimiz olana kadar düşünmem gibi herşey pahalı kirada oturuyoruz yinede çok şükür iyiyizz sıkışmadık aam 2 ciden sonra epey sıkışıriz gibi artık duruma göre allahımm

Benim ki bu aralar sakin pek hareketli değil. Artık az hissetcekmişiz alan daraldığı için geceleri uyuyor artık benimki önceden baya hareketli olurdu
Evett benimde öylee doktorum dediii ama biay sonra sakinleşicek demişti şimdi daha hareketli olabilir demişti buhafta çok kötü etti beni kafası yukarı çıktı ya ayakları aşşağıda nereme basıyor bilmiyorum ama canım acayip yanıyo yaramazzz kizçeeee

Gerçekten bu devirde zor. Rabbim bunu hakkıyla büyütmeyi nasip etsin

Benim ki hala yan gelip yatıyor sanırım

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…