2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Varrr ama çok yok kuzu doktor oyüzden ayrıda veriyorr
Evet verdide zaten. Bu yine iyi ben Ömere hamileyken bu demir hapi beni kusturuyordu doktor artik tek icimlik demir surubu yazmisti oda son zaman iç iç bayıyordu Bunda yine bulanti kusma yapmdi sagolsun demircim

Reactions: Jou
Sorma kuzu icimiz dışımiz vitamin ilaç Allah sağlik versin be. önceden annelerimiz ne kullaniyomuslar ki sanki saglikla gelmisiz cok sükür dünyaya
Evettttt budevirde böyle oldu işte benim annemde hic içmemiş bunları ozamanlar omu vardıı çok şükür sağlıklıyızzz
Aayy babannem hala eski cağından zannettiii
Dedim ki daha dedim hastane çıkışı falan alcaz zıbın falan dedim bi onlar kaldı dedim hastanede öylemi giyiliyolar dedii hee dedimm öyle dedim ciplak getirmiyolar hoş dedim çocuğu diyoki sedye örtüyla sarıp veriyolar iste diyo dedim o eskide kaldı herşeyi sen getiriyonn

Ayyy evet ya önceden kundakla ver hastane mi varmis hoş ben hastanede dogmusum bebeklik battaniyem bile duruyor Ama gercekten ne ultrason ne nst ne detayli hic bi vitamin folik asit demir hapi yok Allah sağlikla versin yeter ki

Ayyy evet ya önceden kundakla ver hastane mi varmis hoş ben hastanede dogmusum bebeklik battaniyem bile duruyor Ama gercekten ne ultrason ne nst ne detayli hic bi vitamin folik asit demir hapi yok Allah sağlikla versin yeter ki
Evettt öyleymiş kuzuu bende hastanede doğdum bi anneanne babanne taraflar iştee köyde doğurmuşlarr benimde cokgüzel şeyler vardıı
Eve hırsız girmiş nevar ne yok herşeyi almışlarr gitmişlerr çeyizi boşaltmışlar resmen birileri evleniyodu herhalde çeyizleri toplamışlar ozaman 1999 depremindeyken olmuş

Aaaa İnanmiyorum ya bebek eşyalrini bile çalmişlar mi Ne vicdansizlar var

Çeyiz de alınmaz ya yok artık biz 3 kardeş evde doğduk valla :)

Çeyiz de alınmaz ya yok artık biz 3 kardeş evde doğduk valla :)
Vallahaa çingeneydiler zaten çingene mahallesi gibi biyerde oturuyoruz istanbul kasımpaşa öyle ydi
Roman arkadaşım bile varr
Iyi roman oynarım ha ben kinasınada gitmiştim eski oturduğumuz evin önünde yapmaj istemişlerdi güzelde anılarımız vardı
Vuuuu dimi iştee doğuran nasıl doğurdular ya o sancı falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…