2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Şükürler olsun Allahım herşey yolunda dedi doktorum hatta geçen haftaya göre daha iyi olduğumu söyledi minikim 1800 gr olmuş nst ye girdim oda iyi çıktı çok sevindirik oldum yaa

Şükürler olsun Allahım herşey yolunda dedi doktorum hatta geçen haftaya göre daha iyi olduğumu söyledi minikim 1800 gr olmuş nst ye girdim oda iyi çıktı çok sevindirik oldum yaa
Yuppiiii çok sevindim İnsanın morali nasıl yükseliyor güzel şeyler olunca 2 kilolara yaklaşıyor beybilerrrr maşallahhh

Yuppiiii çok sevindim İnsanın morali nasıl yükseliyor güzel şeyler olunca 2 kilolara yaklaşıyor beybilerrrr maşallahhh

Yaa evet çok şükür. Hemde nasıl yükseliyor şuan elimi kolumu nereye koyacağını şaşırdım Artık iyice büyüyorlar minikler

Aayyyyy

Yok böyle birşeyy rabbime şükürler olsun

Ben normalde de bu havalarda hasta olurdum da bunda dikkat ediyorum bide
Bende ya valla çok korkuyorum hastalıktan ne çektim geçen
bütün kış dikkat ettim ama benide yakaladı sonunda zaten kızım anaokuluna başladığından beri bu sene hep hastaydı ondan bana gecti muhtemelen
Ya evet bu sene çocuklar hep hastaydı Allah yardımcın olsun kuzu senin işin daha zor
Ayy bu dediklerinin hepsini yaptım evi havalandırmak için her yeri açtım bide doğalgazı kapattım gece sıcaktan bunalıyorum diye ama çok üşümüşüm uyanınca geri açtık
var canım ebebekte felan satılıyor penaten ürünleri
Bakayım bende kuzu bulunsun

Aaaayyyyy gerçektenmiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Aklimdaydin kaçgündür ama soramadımmmmm
Seliiizzzzz cok duygulandım
Duam seninleeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…