2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çatlaklar korkulu rüyam gün de 3-4 kez yağ sürüyorum 200ml lik şişeler 1 hafta yetmiyor lierac falan kesmiyor beni güreşçi gibi yağlanmam lazım şimdilik çatlak yok 11 kilo aldım ama
Çatlak dermatolojik bir olay canım cildin kuru ise fazla su tüketmiyorsan günde 3 kez yağ fıçısına girip çıksanız fayda etmez :)

Yine üşüttüm galiba çıldırıcam ya evden çıkmıyorum nasıl başarıyorum bunu iyice düştü bağışıklığım sanırım
bütün kış dikkat ettim ama benide yakaladı sonunda zaten kızım anaokuluna başladığından beri bu sene hep hastaydı ondan bana gecti muhtemelen

Yine üşüttüm galiba çıldırıcam ya evden çıkmıyorum nasıl başarıyorum bunu iyice düştü bağışıklığım sanırım
Geçmiş olsun canım.Bağışıklığımız düşük ondan oluyor.Ben de 2 ayda bir hasta oldum en son kesmedi covid oldumEvden dışarı çıkmıyoruz.
Hava değişiminden olur, camları karşılıklı açıyorsan ondan olur, gece ince giyinip terliyorsan ondan yine olur, dikkat et kuzum.

4000 hastaneye 4000 doktora veriyorduk
Şimdi 4500 hastaneye 4500 doktora vereceğiz
Ekstra 1750 yatış ücreti (bunada zam gelmiş olabilir)
kovid testi 450
Epidural 2000-2500 arası
Yaparlarsa ağrı kesici ve serum ücreti falanda ekleniyormuş

Hastaneye zaten veriliyor bide yatış ücreti ne alaka ya saçmalık

bu fiyatlar ne ya ne kadar zamlandı herşey. istemeye istemeye devlete gidiyorum sırf bu yüzden bu hamileliğimde yoksa bu pahalılıkta kalkamazdık altından. Allah yardımcınız olsun

Çok iyi File sanırım bimde var geçenlerde gelmiş görmüştüm
Bakayım cnm BİM’e umarım vardır orda
Hastaneye zaten veriliyor bide yatış ücreti ne alaka ya saçmalık
İyice cılkını çıkardılar artık
bu fiyatlar ne ya ne kadar zamlandı herşey. istemeye istemeye devlete gidiyorum sırf bu yüzden bu hamileliğimde yoksa bu pahalılıkta kalkamazdık altından. Allah yardımcınız olsun
Amin cnm sağol
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…