2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba tecrübeli anneler ben normalde temmuz annelerindeyim ancak siz tecrübeli olduğunuz için sormak istedim bana 12. Haftada erkek ama kesin değil dediler 14. Haftada kızdı bacakları açıktı 16. Haftada yine erkek dedi ama kordonada benziyor dedi hala netleşmedi anlayacağınız😄
Başına böyle bişey gelen var mı ve ultrasondan anlayamlar bakabilirmi
Sonuç ne oldu acaba 😊

E bebek dolu bilmiyorum nerede oturuyorsun ama İstanbulda e bebekte çok var.
H&M'de de var birde kitikate de bakabilirsin.
H&M de yok burda
Ama e bebek var ödediğim gibi olmadı ordan alırım diye kafam rahat
o setler cok işe yarıyor içinde herşeyi oluyor ve cokta bişey almaya gerek kalmıyor. cabuk büyüyorlar zaten
Hediye olunca pekde bir seçeceğim olmadı zaten başka
Öğrenen alıp gelmiş
Allah razı olsun hepsinden
Kuzum bende 2 hastane çıkışı var biri 5 Li diğeri 20 Li yeter diye düşündüm. Zıbınlar hediye geldi sayısını bilmiyorum ayınıda 😆 zarf zıbın (4tane), 2 tane renkli zıbın aldım 3 aylık, 3 lü bir şey aldıydım ay onun ismini unuttum. Bir iki parça daha var 6 aylık felan.. Genelde 3-6 - 6-9 daha iyi oluyor zamanla alıcam bende..
Bencede yeter ya yetmezse gidip alınır yaz bebesinde sorun olmuyor kıyafet çok fazla
3 tane 20 li hastane çıkışı ne kız.1 ay giyebiliyorlar onları 1 tanesi yeterdi.Patiksiz alt 3-6 ay, çıtçıtlı body, penye 2 tane yelek şimdilik alabilirsin.0-3 alma sen artık.3-6 ay alabilirsin yazlıklardan. Kalanı da kilosuna göre alırsın ben de öyle yapıcam.

Ben 2 tane hast. çıkışı aldım 5 li ve 3 lü olarak. Gerisini kızımdan kalanlardan giydiricem.
3-6 ay ve 6 aylık bedenlerden tişört-şort, tulum aldım. Toplam 5-6 tane.
İhtiyaç olunca alırsın yazın boşver alma.
Kendim almadım ki hediye geldi
Hiçbiri de istediğim gibi değil
Çok hareketli allı pullu şeyler
Satamadım da zaten
Parasını verseler daha makbule geçerdi
Ama alıp gelmişler bir şey diyemiyorsun 🤷🏻‍♀️
Mecbur giydireceğim
Sırf istediğim gibi olsun diye dünya para vermek istemiyorum

X