2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki hep günlüğe göre gidiyorduu bakalım busefer aynı olcakmı 🤭
Benimde hep öyle gidiyor. Tabi yine de belli olmaz dediğin gibi. Birde titremeden bahsetmişsiniz ya o bendede oluyor ne yapıyorlar da bu minikler titriyorlar ya 😂

Benimde hep öyle gidiyor. Tabi yine de belli olmaz dediğin gibi. Birde titremeden bahsetmişsiniz ya o bendede oluyor ne yapıyorlar da bu minikler titriyorlar ya 😂
Ayy sormaa dün gecede bi titreme ettii kızım. Niye titruyon diyom hahaha bu sabah hele esniyodu kızz baya ayy ilkdefa böyle çok derinden esnediğini gördüm ben bian idrarıma vuruyo epey canımı acıtıyo bugece pek uyutmadı benim şuan da hala dövüyo beniii😂😂😂😂😂

Ayy sormaa dün gecede bi titreme ettii kızım. Niye titruyon diyom hahaha bu sabah hele esniyodu kızz baya ayy ilkdefa böyle çok derinden esnediğini gördüm ben bian idrarıma vuruyo epey canımı acıtıyo bugece pek uyutmadı benim şuan da hala dövüyo beniii😂😂😂😂😂

Ya bir defa alt kısma vurup durdu nasıl canım acıdı okadar korktum ki bişey olacak diye hemen ayaklarımın altına yüksek bişey koydumda durdu hemen. Şimdi internette bakımda titreme olayı gazdan oluyormuş. Ay herşeyi de gaza bağlıyorlar :))

Ayyyy vallahaaa vuuuu uyumlu seninde gidiyorsada böyle olduysa benimki neolur bilmemm neseki kiyafet falan almadım daha ona göre alırız artık😂😂 bayramda
Almadıysan çok iyi ettin valla güt bakalım perşembe öğrenicen 😄
Kızlar kilo olayı çok değişken ya takılmayın şimdiden,benim de ilk oglusa doktor çok uzun boylu olacak diyordu ben de aldıklarım olmaz diyordum vs bı doğdu 50 cm normal boy😅
Boy kilo vs yanılma oranları yüksek oluyor bazen .
Tabi yine de dikkat etmekte fayda var eğer bebekleriniz o kadar tontisse😅
Yazık bebitolara zayıf olsalar dert tontis olsalar dert😅 çocukları hiç rahat birakmiyoz be yaaaa
Valla arası olsun en çokta sağlıklı olsun bence en önemlisi bu kuzu 😄

Muayene edicez dedi nasıl edicekse ya bide bi kere tetenoz vuruldumya 2. Ye gerek varmı acaba istemiyorum da şimdi böyle diyip aşıyı olup gelirim😂😂
Kalp atışına bakacaktır. Dün doktor annemi fırında görmüş tanımış hemşireler senin kızı arıyordu diye😂😂😂 o da yarın gelcek demiş😂
Hemşire annemi aradığında kalp atışına falan bakcaz demiş 🤭

Ben hiç olmadım olmayı düşünmüyorum belki doğuma yakın tek doz olurum. Bence sana yine şak vuracak😂😂

Ya bir defa alt kısma vurup durdu nasıl canım acıdı okadar korktum ki bişey olacak diye hemen ayaklarımın altına yüksek bişey koydumda durdu hemen. Şimdi internette bakımda titreme olayı gazdan oluyormuş. Ay herşeyi de gaza bağlıyorlar :))
Hahahahahaahah kahkaha attım şuann ayyy 😂😂😂😂😂😂😂 benimde bian vuruyo dedim şasırdı herhalde 😂😂😂

Kalp atışına bakacaktır. Dün doktor annemi fırında görmüş tanımış hemşireler senin kızı arıyordu diye😂😂😂 o da yarın gelcek demiş😂
Hemşire annemi aradığında kalp atışına falan bakcaz demiş 🤭

Ben hiç olmadım olmayı düşünmüyorum belki doğuma yakın tek doz olurum. Bence sana yine şak vuracak😂😂
Hahahah aranıyosun bi gitde rahatlasınlar artık😂 o hemşire gitti bakalım yenisi vurucakmı aşı yok dedi vurulmuşsun falan dedi işte ama bakalım hiçte gidesim yok evde çok iş var 😬

X