2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hastanenin verdiği var dimi niye kimse demiyo anam o eksik bu eksik diyip duruyolar o hastaneye bu hastaneye bazı şeyleri abarttığımızı düsünüyorumm:olamaz: göğüs kremi aldım yengem diyo benim hiç yara olmadı şimdi alman bile erken dedi ben ne alacağımı sasırdım ya:KK70:

Başka bişey için kullanırsın sende :)

• Komik
Reactions: Jou
Hastanenin verdiği var dimi niye kimse demiyo anam o eksik bu eksik diyip duruyolar o hastaneye bu hastaneye bazı şeyleri abarttığımızı düsünüyorumm:olamaz: göğüs kremi aldım yengem diyo benim hiç yara olmadı şimdi alman bile erken dedi ben ne alacağımı sasırdım ya:KK70:
Evet kuzu veriyolar tabi bencede ya abartıyorız gerçekten ve bunun sonu yok
az önce kargo geldi bu 1 numara bezler ne kadar küçükmüş böyle ya 🙈 ben 5 sene aradan sonra unutmuşum bu bez işini felan keşke 2 numara ile mi başlasaydım bilemedim 🥴
Kız daha dün burda dedim 1 numara çok küçük diye 😄
😅garantiye al derim. Sonra gelmeyenler geliyo fln derken daha iki iki iş olur 🙈. Ya bi de şu var bebek ziyareti bence max yarım saat olmalı ya fazlası cidden gereksiz . Anne bitmiş zaten bi gidin de rahat edelim beaaa 😅
Evet gerçekten de öyle olmalı yani zaten lohusa kadın tamam kimse ayağı kaldırmıyo ama genede anlayışlı olmak lazım ne biliyim birde bizde gelen bir çeşit bişey yapıp getiriyo bu güzel bitek 😂

Evet kuzu veriyolar tabi bencede ya abartıyorız gerçekten ve bunun sonu yok

Kız daha dün burda dedim 1 numara çok küçük diye 😄

Evet gerçekten de öyle olmalı yani zaten lohusa kadın tamam kimse ayağı kaldırmıyo ama genede anlayışlı olmak lazım ne biliyim birde bizde gelen bir çeşit bişey yapıp getiriyo bu güzel bitek 😂
Boşuna masraf ettiğimi düşündüm yanii

doğuma yakın kullanmaya başla canim zaten bebiş memeyi doğru kavradığı zaman yarada pek olmuyor.

• Beğen
Reactions: Jou
Yok cnm yapmayacağım
Kayınvalide tarafı istiyor bebek mevlidi
Ama bebeği sokmayacağım o kalabalığa
Kendi aramızda bir Yasin okuruz dedim anneme.
Kayınvalidemde gelir yeter artar işte

Gelin mevlidide istemişlerdi
Pandemide ne mevlidi dedim
Onu da yapmadım 😂
Hayallerdeki gelin değilim anlayacağın :KK70:

Bebeği görmeye gelen olur
Ama aynı odaya bile getirmeyi düşünmüyorum bebeği uzaktan kapıdan bakar giderler
Herkesede söyledim zaten şimdiden
Görmemişin çocuğu olmuş durumları hakim evde :KK70:
Çok iyi yapıyorsun canım minişlerimizin korunmaya ihtiyaçları var. Bende istiyorum senin gibi inşallah insanlar anlayışlı olur.

Ya buralarda acayip bı gaza getirme olayı var bizim grup için demiyorum ama bir kaç yerde gördüm bir şeyi olmazsa olmaz gibi anlatmak var.
Depend mesela .Ben ilk doğumda aldm hastane bana çok güzel hasta bezi verdi depend onun yanında çok rahatsız edici geldi bı tane denedim rahat etmedm hepsi çöpe gitti.

Gecelik hiç giymedjm hiç bir yakinim da giymedi pijama takımı ile rahat ettik hep bunlar çok göreceli ,illa bu olsin demek yanlış sen ne ile rahat edeceğini düşünüyosan onu al🤩😘
Benimde çevremde gecelik giyen yok hiç o yüzden bende kararsız kaldım burda görünce 🤭

Eneemmm ee ben 8. Aya girmişim :skandal:
Screenshot_20220411_143659_com.kksal55.gebelik.jpg

X