2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sağlık ocağına sonunda yakalandım 😂😂 değiştirmiştim eskisini. Bi numara aramış bugün sonra ben bakmayınca eniştemi annemi aramışlar deli gibi🤦🏼‍♀️
Anneme gelsinler kalp atışına falan bakılacak demişler. Ne gereksiz işler ya sanki doktora gitmiyoruz kalp atışına bakacaklar fi tarihinden kalma cihazla

😣beklemesinler walla ya . Hele bi de kimsesi olmayan için daha zor . Annen varsa ok tmm da
Öyle tabi. Ben bize çok gelen olacağını sanmıyorum. Anne tarafımdan kuzenler gelinler var bir gün onlar toplanır gelir. Kv ile küsüm ama eltileri ile yan yanayız belki onlar gelir. Daha da kimse yok😂 Annem zaten dolaba şunu yapalım bunu yapalım gelen olursa demeye başladı en azından öyle yaparız buzluktan çıkarırım

Benim arkadaşımda aynısını söylüyor
Emzirmeyi beceremezsen yara olur
Düzgün emzir bir şey olmaz
Boşuna para veriyorsun bunlara deyip duruyor
Aldım geçtim napayım yani

Bende sevmem ya 40’ı çıkamam kadar kimseye gitmem
Ama burda gidiliyor
Tabi sıkıyorsa biri bir dokunsun
Dediğim gibi kimseyi almayacağım odaya 😂

Valla ister anlayışlı olsunlar ister olmasınlar
Ben hiç anlayışlı bir insan değilim :KK48:
Aile bile olsa resti çekiyorum anında
Eşimin yengesi doğsada oynasak
Yeni doğmuş bebekle oynamak güzel oluyor
Çok güzel kokuyor şap şup öpeceksin koklayarak dedi
Herkesin içinde söylüyor bunu
Bir şey diyemeyeceğim sandı

Oyuncak bebek mi nesiyle oynayacaksın
Elini bile süremezsin dedim
Kimse kusura bakamasın
Yada bakarsa baksın banane :KK70:

Bizdede ikram zorunlu
Herkes ikram bekliyor
Öyle 3-5 çeşit de değil 8-10 çeşit olmak zorunda
Bebeği göstermek zorunda değilim
Sayıp sövebilirim
Hiç bir şey demezler
Ama bir ikramsız gönder evden millet kavga bile çıkarır
Buranın halkı öyle 🤷🏻‍♀️
Aaa 🙊 getirsinler madem canım o ne. Nerdesin kuzum sen. Walla söyleyeceksen söyle tabi sonuçta kimse senin iznin olmadan dokunamaz . Ya öpen bile oluyo ama biliyo kusun. Hele eşimin babası sigara içip içip gelip öperdi kızımı oyyy Allah ım nasıl sustum bn acemilik işte o zmn 😣

Öyle tabi. Ben bize çok gelen olacağını sanmıyorum. Anne tarafımdan kuzenler gelinler var bir gün onlar toplanır gelir. Kv ile küsüm ama eltileri ile yan yanayız belki onlar gelir. Daha da kimse yok😂 Annem zaten dolaba şunu yapalım bunu yapalım gelen olursa demeye başladı en azından öyle yaparız buzluktan çıkarırım
Heh analık işte bnm annem de öyle şunu yapıp atalım şunu koyalım fln 😅 gerçi hazır bulmak da kolay artık ama işte stres yani sonuçta. Oyy kuzum sen kesmekle olayı kökten halletmişsin . Eltileriyle de mi küssen toptan 🤣🙈

Ayy ne iyi ya nerdesin canım sen 😅
Tekırdag canım :)
Sağlık ocağına sonunda yakalandım 😂😂 değiştirmiştim eskisini. Bi numara aramış bugün sonra ben bakmayınca eniştemi annemi aramışlar deli gibi🤦🏼‍♀️
Anneme gelsinler kalp atışına falan bakılacak demişler. Ne gereksiz işler ya sanki doktora gitmiyoruz kalp atışına bakacaklar fi tarihinden kalma cihazla
Kuzu benide 21. Haftada yakalamışlardı hemşire telaş yapmıştı hemen kaydetmemiz lazım çok geç kaldık diye demekki onlara sıkıntı olabiliyo

Heh analık işte bnm annem de öyle şunu yapıp atalım şunu koyalım fln 😅 gerçi hazır bulmak da kolay artık ama işte stres yani sonuçta. Oyy kuzum sen kesmekle olayı kökten halletmişsin . Eltileriyle de mi küssen toptan 🤣🙈
Valla analar başımızın tacı iyi ki varlar🌺
Ahahah valla eltilerde çok şey değil belki gelmezler bile. Biri yan binamda hiç gelmedi daha, diğeri de diğer yan bina da o da 1 kere eşim askere giderken gelmişti 😂😂

Tekırdag canım :)

Kuzu benide 21. Haftada yakalamışlardı hemşire telaş yapmıştı hemen kaydetmemiz lazım çok geç kaldık diye demekki onlara sıkıntı olabiliyo
Olabilir belki de yarın gideyim bari. Bi kağıt varmış hiç bir şey istemiyorum diye onu imzalayım da kurtulayım aramasınlar😂

Ay senin aşı aklıma geldikçe gülüyorum şak diye yaptı ya😂😂😂

aslında cok haklısın canım ama bu biraz da hastane ve kişi ile alakalı 🙈 benim sezeryan sonrası cok sancım olmuştu eğilmek işkenceydi ilk gece zaten. asla sevmem geceliği ama benim için büyük rahatlıktı. dependi ilkinde kulanmadım tyda felan yorumlar cok iyi olunca bu sefer alim bari dedim ama hala kararsızım 🙈 tabi bi de bu sefer devlet hastanesinde doğum yapacağım ihtiyaç halinde hasta bezi verirler mi bilmiyorum. zaten cok fazla kulanılmıyor o paraya değermi diye düşünmeden edemiyorum. lohusa pedi almıştım ilkinde o bile cok kalın gelmişti ve zaten öyle korktuğum kadar aşırı bi kanamam da yoktu 🙊.
Depend candır ben cok rahat ettim.Kanamam cok oldu.Kalanı da adetimin yoğun günlerinde kullandım.

Ben düşünüyordum almayı ama prema diye bir instada bayan var o önermiyor. İstersen girip bir oku kararı sen ver. Beyaz gürültü diye geçiyormuş sanırım onlar.

Baktım şimdi ama dediğim o değil canım bi fil yada küçük bir ayıcık uyurken yanına koyuyorlar onu yanına koyduğun zaman uyku vakti olduğunu anlıyorlarmış

X