2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ateş ölçer evde var.Kahve çay ısıtıcı onları koyucam zaten. Gögüs pompası var.Ilk etapta çok az süt geliyor zaten çalışmadığım için de süt saklama poşeti almicam.Hastanede hemşireler gerekli görürse şırınga ile mama veriyorlar. Mama yerse alıcam kaşıklı biberonu.
Kızımda 3 haftalıkken vermiştim biberon.
Meme reddinden korkuyorum ben de.

Terlik iyi hatırlattın çakma crocslardan bir tane alayım.Hastanede duş almicam evime 5 dk uzaklıkta hastane:)
Aaa çok güzel büyük şehirde bu kadar yakın 😁
Sen tabi daha tecrübelisin, dinlediğim, izlediğim ve yorumlardan çıkarım yapıyorum 😊

Emzik 1 ay vermeyin diyorlar ya bilemedim bende hemen vercektim🤭
Bende öyle düşünüyorum 1. Aydan sonra vereyim diye ☺️

Bugün dayanamadım hamile yastığı aldık eşimle. Sabahtan beri koltukta bile o yastığın arasına kedi gibi kıvrılıyorum. Şimdilik memnun kaldım 🤗

Hamile destek bandı da hoşuma gitti. Göbeğimi yukarı kaldırarak alt bölgede ki baskıyı azaltıyor.

Bende öyle düşünüyorum 1. Aydan sonra vereyim diye ☺️

Bugün dayanamadım hamile yastığı aldık eşimle. Sabahtan beri koltukta bile o yastığın arasına kedi gibi kıvrılıyorum. Şimdilik memnun kaldım 🤗

Hamile destek bandı da hoşuma gitti. Göbeğimi yukarı kaldırarak alt bölgede ki baskıyı azaltıyor.
Bende az kaldı diye almıyorum ama zorlanıyorum yatmakta.

Destek bandı alabilirim bende bel ağrım oluyor artık göbek büyüdüğü için

Miss Dünya Lissa Somon Renk Kısa Kollu Hamile Ve Lohusa Gecelik Takımı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
sempatik_kiz sempatik_kiz

Bu çok hoşuma gitti ama bu fiyat nedir ya

Eklentiler

• 75525F42-3A64-4757-9315-503E681C8637.png
    75525F42-3A64-4757-9315-503E681C8637.png
    421,4 KB · Görüntüleme: 57
Miss Dünya Lissa Somon Renk Kısa Kollu Hamile Ve Lohusa Gecelik Takımı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
sempatik_kiz sempatik_kiz
Bakayım cnm hemen çok sağol 🙏

Kızlar gecelik aldınızmı hastaneye ya bu pijama takımlarını boşamı aldık gecelik daha iyi diyolar wc için falan
Ya buralarda acayip bı gaza getirme olayı var bizim grup için demiyorum ama bir kaç yerde gördüm bir şeyi olmazsa olmaz gibi anlatmak var.
Depend mesela .Ben ilk doğumda aldm hastane bana çok güzel hasta bezi verdi depend onun yanında çok rahatsız edici geldi bı tane denedim rahat etmedm hepsi çöpe gitti.

Gecelik hiç giymedjm hiç bir yakinim da giymedi pijama takımı ile rahat ettik hep bunlar çok göreceli ,illa bu olsin demek yanlış sen ne ile rahat edeceğini düşünüyosan onu al🤩😘

Son düzenleme:
LCW onlinedan 2-3 tane gecelik 1 pijama aldım.
Evet gecelik daha iyi diyorlar bende öylelikle aldım mantıklı aslında kontrol vs oluyormuş sürekli, WC de öyle.. Sezeryanda sanırım sonda mı ne takıyorlarmış.
Pijama gecelik giymeden sonda çıkarılmış oluyor ama ayaklanacagimiz zaman giyiniyoruz sezeryanda

Ya buralarda acayip bı gaza getirme olayı var bizim grup için demiyorum ama bir kaç yerde gördüm bir şeyi olmazsa olmaz gibi anlatmak var.
Depend mesela .Ben ilk doğumda aldm hastane bana çok güzel hasta bezi verdi depend onun yanında çok rahatsız edici geldi bı tane denedim rahat etmedm hepsi çöpe gitti.

Gecelik hiç giymedjm hiç bir yakinim da giymedi pijama takımı ile rahat ettik hep bunlar çok göreceli ,illa bu olsin demek yanlış sen be ild rahat edeceğini düşünüyosan onu al🤩😘
İşte motive edici bir cümle 😂 ben lohusa pedi almıştım şimdi de depende bakıyorum ama kararsız kaldım hastane de veriyolar diye biliyorum bende sen normal doğummu sezeryanmı yaptın kuzu

İşte motive edici bir cümle 😂 ben lohusa pedi almıştım şimdi de depende bakıyorum ama kararsız kaldım hastane de veriyolar diye biliyorum bende sen normal doğummu sezeryanmı yaptın kuzu
Sezeryan yaptm canım ama normal doğumda da hastane çok güzel hasta bezi veriyor genelde .ben bunda almadm boş yere almış olacağım çünkü .
Eve geçince de zaten pedler yetmişti bana

X