2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Doğrudur da dalin mesela neden alerji yapıyor bazı bebeklerde sonuçta bebekler için üretilmiş, markalara hiç güvencim yok benim 🤭
Dalini pek önermiyorlar içeriği temiz değilmiş. Ha çok temiz ararsan da zaten dünya para. Ben o kadar takıntılı değilim. İlla içeriği tertemiz olsun diye düşünmüyorum. Benimde güvenim yok aslında bi anda içerik değişebiliyor yani.

Ben iki ay önce kan ve renkli dopplere 250 TL verdim özelde neye elini atsan para 🤣sen çok iyi yapmışsın ama antepte paket yok
Ben bi igne oldum 40lira igne yapma parasi aldilar, üstelik ilacimi da kendin aldim 😣
Dalini pek önermiyorlar içeriği temiz değilmiş. Ha çok temiz ararsan da zaten dünya para. Ben o kadar takıntılı değilim. İlla içeriği tertemiz olsun diye düşünmüyorum. Benimde güvenim yok aslında bi anda içerik değişebiliyor yani.
Uni baby almistim ben onun icerigi nasil acaba iyi diye duymustum ama onlar da cok pahalanmis simdi
Inşaallahh oda vardırrr yarın gitcemde
İnsallah vardir insallah cok guzel indirimlere denk gelirsin, amiiin 😍😍

Ben bi igne oldum 40lira igne yapma parasi aldilar, üstelik ilacimi da kendin aldim 😣

Uni baby almistim ben onun icerigi nasil acaba iyi diye duymustum ama onlar da cok pahalanmis simdi

Oooyyy kuzumm amin hahaha ne güzel dedin😍😍

O değil de ben baby me önermiş diyorum aylardır bu adam granülü önermiş baby me de🤦🏼‍♀️😂😂😂 aman beee valla yapcak bir şey yok yıkandı artık 🙈

Heee genellikle muayenehanede olmuyor. Yani bizim burdakiler de öyle anlaştığı hastaneye gönderiyor nst için. Ama belki vardır senin doktorun. Son zamanda sürekli gidiliyor evet
Bizide ankaşmalı hastaneye gönderecek muhtemelen
Nst 15 TL falan canım başka odada Bi yerde doktor çekmiyor canım hemşire çekiyor
Burda o kadar ucuz olmaz bundan eminim 😩
Canım düşünüp merak ettiğin için teşekkür ederim. Ailecek hastayız acillerdeydik öyle. Ev eczane gibi oldu görsen. Öksürmekten karnım çok acıyor artık kasıla kasıla.. Anlayacağın baya sıkıntılı günler geçirdik yeni yeni toparlıyorum. Eşimin acil ameliyat olması gerekiyor bu hafta bir de o var. Her şey üst üste geldi dualarınızı eksik etmeyin kızlar çok yoruldum 😓
Takip edemedim pek yazılanları sizler nasılsınız,herkes iyidir inşallah ❤
Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin
Yani 3 aşağı 5 yukarı bu kadar olur canım merak etmeyin muayene kadar pahalı değil benim muayene 240 TL benim eşim mimarlar odasına kayıtlı olduğu için %20 indirimi var 200 TL ödüyorum tabi bu nst için geçerli mi bilmiyorum 😄zaten para vere vere Bi hal olduk neyse sağlıklı olsunlar da helal olsun bebişlere
Ben muayeneye 400 ödüyorum 😩
Emzik ve krem var fakat biberonu hiç bilmiyorum

Bizide ankaşmalı hastaneye gönderecek muhtemelen

Burda o kadar ucuz olmaz bundan eminim 😩

Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin

Ben muayeneye 400 ödüyorum 😩

Emzik ve krem var fakat biberonu hiç bilmiyorum
400 ödüyorsan valla otur pazarlık et nst ye ayrı para vermem de🤭

Bu doğum olayıda çok pahalı kızlar ya
Sezeryan fiyatlarını bilmiyorum
Fakat normal doğumu öğrendim

Bizim doktor özel muayenehanede olduğu için
4000 TL doktora
4000 TL hastaneye
1750 TL hastanenin gecelik yatış ücreti
450 TL kovid testi ücreti
Birde ekstra epidural istersen sanırım 2000-2500 TL arası bir şeyde ona ödüyormuşsun 😩😩😩

Paket olayı burdada yok yazıkki

Bu doğum olayıda çok pahalı kızlar ya
Sezeryan fiyatlarını bilmiyorum
Fakat normal doğumu öğrendim

Bizim doktor özel muayenehanede olduğu için
4000 TL doktora
4000 TL hastaneye
1750 TL hastanenin gecelik yatış ücreti
450 TL kovid testi ücreti
Birde ekstra epidural istersen sanırım 2000-2500 TL arası bir şeyde ona ödüyormuşsun 😩😩😩

Paket olayı burdada yok yazıkki
Kız bu nee çok fazla ya

Kız ben bir gece hastanede yattım 950 TL para verdik 4 serum bir ciğer geliştirici iğne 3 tane de düşük önleyici iğne bu kadar başka hiç Bi şey yok 🤪

X