2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Peki kızlar bu nst’ ye bağlama durumunu gittiğimiz özel muayenehanedeyim doktorlar kendimi yapıyor yoksa hastaneye mi gönderiyor
Son aylar da zırt pırt giriliyor sanırım bu nstye
Hastaneye gönderiyorlarsa birde ona mı para bayılcam ben yaa 😩
Heee genellikle muayenehanede olmuyor. Yani bizim burdakiler de öyle anlaştığı hastaneye gönderiyor nst için. Ama belki vardır senin doktorun. Son zamanda sürekli gidiliyor evet

Peki kızlar bu nst’ ye bağlama durumunu gittiğimiz özel muayenehanedeyim doktorlar kendimi yapıyor yoksa hastaneye mi gönderiyor
Son aylar da zırt pırt giriliyor sanırım bu nstye
Hastaneye gönderiyorlarsa birde ona mı para bayılcam ben yaa 😩
Nst 15 TL falan canım başka odada Bi yerde doktor çekmiyor canım hemşire çekiyor

Canım düşünüp merak ettiğin için teşekkür ederim. Ailecek hastayız acillerdeydik öyle. Ev eczane gibi oldu görsen. Öksürmekten karnım çok acıyor artık kasıla kasıla.. Anlayacağın baya sıkıntılı günler geçirdik yeni yeni toparlıyorum. Eşimin acil ameliyat olması gerekiyor bu hafta bir de o var. Her şey üst üste geldi dualarınızı eksik etmeyin kızlar çok yoruldum 😓
Takip edemedim pek yazılanları sizler nasılsınız,herkes iyidir inşallah ❤

Amaaa öyle mi ucuzmuş🤭
Yani 3 aşağı 5 yukarı bu kadar olur canım merak etmeyin muayene kadar pahalı değil benim muayene 240 TL benim eşim mimarlar odasına kayıtlı olduğu için %20 indirimi var 200 TL ödüyorum tabi bu nst için geçerli mi bilmiyorum 😄zaten para vere vere Bi hal olduk neyse sağlıklı olsunlar da helal olsun bebişlere

Kızlarr bunlardan e bebekte var dimiii

Screenshot_20220328-010538_Hepsiburada.jpg
Screenshot_20220322-125922_Chrome.jpg
Screenshot_20220320-234514_Chrome.jpg

Canım düşünüp merak ettiğin için teşekkür ederim. Ailecek hastayız acillerdeydik öyle. Ev eczane gibi oldu görsen. Öksürmekten karnım çok acıyor artık kasıla kasıla.. Anlayacağın baya sıkıntılı günler geçirdik yeni yeni toparlıyorum. Eşimin acil ameliyat olması gerekiyor bu hafta bir de o var. Her şey üst üste geldi dualarınızı eksik etmeyin kızlar çok yoruldum 😓
Takip edemedim pek yazılanları sizler nasılsınız,herkes iyidir inşallah ❤
Yaaa çok geçmiş olsun yaa sanırım salgın var herkes hasta. Bende grip oldum 3 günde atlattım Allahtan. Genelimiz iyiyiz bulantısı mide yanması olanlarımız var. Nurhafsa hastanede yatıyor açılma ve sancısı varmış ikiz kızlar acele ettiler biraz.

Öksürük için Zühre Ana Kozalak Pekmezi var bi araştırsana hamileler de kullanabiliyor çok iyi geliyor. Çocuklar için olanı da var hatta

Yani 3 aşağı 5 yukarı bu kadar olur canım merak etmeyin muayene kadar pahalı değil benim muayene 240 TL benim eşim mimarlar odasına kayıtlı olduğu için %20 indirimi var 200 TL ödüyorum tabi bu nst için geçerli mi bilmiyorum 😄zaten para vere vere Bi hal olduk neyse sağlıklı olsunlar da helal olsun bebişlere
Benim pakette var zaten de ben daha pahalı olur sanıyordum 🤭😂

Kızlar bu bebek deterjanlarını birtek ben mi saçma buluyorum ya🤔 hepsi kimyasal hepsi hemen hemen aynı işlemi görüyor 100 100 doğal olayina ben hic inanmıyorum nedense normal deterjan ne ise bebek deterjanı da o benim için, elde yıkama için belki alırım sabun tarzı ama geri kalan hepsi aynı kimyasal ürünler

Kızlar bu bebek deterjanlarını birtek ben mi saçma buluyorum ya🤔 hepsi kimyasal hepsi hemen hemen aynı işlemi görüyor 100 100 doğal olayina ben hic inanmıyorum nedense normal deterjan ne ise bebek deterjanı da o benim için, elde yıkama için belki alırım sabun tarzı ama geri kalan hepsi aynı kimyasal ürünler
Ama içeriğinde bazı zararlı maddeler yok bebeklerinkinde. Ben muhendisinoglundan baktım en uygunu baby me idi onu aldım. Bi sıkıntı çıkmazsa aynı devam ederim🤭

Ben iki ay önce kan ve renkli dopplere 250 TL verdim özelde neye elini atsan para 🤣sen çok iyi yapmışsın ama antepte paket yok
Ay gerçekten ateş pahası ya üzülüyorum bu duruma. Paket olsa iyiymiş. Bizim burda da tek özel hastane durmadan fiyat artıyor nasıl olsa geliyorlar diye düşünüyorlar muhtemelen

Ama içeriğinde bazı zararlı maddeler yok bebeklerinkinde. Ben muhendisinoglundan baktım en uygunu baby me idi onu aldım. Bi sıkıntı çıkmazsa aynı devam ederim🤭
Doğrudur da dalin mesela neden alerji yapıyor bazı bebeklerde sonuçta bebekler için üretilmiş, markalara hiç güvencim yok benim 🤭

X