2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
🙊

Eklentiler

• Screenshot_20220409-223239_Instagram.jpg
    Screenshot_20220409-223239_Instagram.jpg
    135,9 KB · Görüntüleme: 57
Kuzu dünden beri evde işler var karantina bitti ya.Bugün dr a gittim.Bebiş iyi çok şükür.Bu süreçte pek kg alamamış malum hastalıktan.Aynı ablasına benziyor:)
Çıkışta da birşeyler aldım oğlana.

20220409_232226.jpg
20220409_232043.jpg
Babymall da 270 tl ye 70 tl indirim çeki verdiler.Kampanya var kızlar.

Peki kızlar bu nst’ ye bağlama durumunu gittiğimiz özel muayenehanedeyim doktorlar kendimi yapıyor yoksa hastaneye mi gönderiyor
Son aylar da zırt pırt giriliyor sanırım bu nstye
Hastaneye gönderiyorlarsa birde ona mı para bayılcam ben yaa 😩
Canım bn özel muayenehaneye gidiyorum dr un kendi nst cihazı var başka odada orda başlıyo bakıyo hastaneye yönlendirmiyor

Al benden de o kadar☹️
Oturamiyorum, yatamiyorum, uyuyamiyorum, yiyemiyorum, mide yanmasi.. sanki hic bir yere sigamiyorum. Biran once zaman gecsin de dogurayim nefes almakta zorlaniyorum.. iki adim diger odaya gitsem kopek kovalamis gibi nefes aliyorum🤣
Yaaa nolcak biz böyle 😣 bebecikleri nasıl doyuracak midede 😬🙈

Canım düşünüp merak ettiğin için teşekkür ederim. Ailecek hastayız acillerdeydik öyle. Ev eczane gibi oldu görsen. Öksürmekten karnım çok acıyor artık kasıla kasıla.. Anlayacağın baya sıkıntılı günler geçirdik yeni yeni toparlıyorum. Eşimin acil ameliyat olması gerekiyor bu hafta bir de o var. Her şey üst üste geldi dualarınızı eksik etmeyin kızlar çok yoruldum 😓
Takip edemedim pek yazılanları sizler nasılsınız,herkes iyidir inşallah ❤
Geçmiş olsun canım covid olmasın test yaptırdınız mı?Eşinin nesi var?

Kuzu dünden beri evde işler var karantina bitti ya.Bugün dr a gittim.Bebiş iyi çok şükür.Bu süreçte pek kg alamamış malum hastalıktan.Aynı ablasına benziyor:)

Eki Görüntüle 3044680 Eki Görüntüle 3044681 Babymall da 270 tl ye 70 tl indirim çeki verdiler.Kampanya var kızlar.
Bende hastalanınca öyle oldum :/ 4 gün önden gidiyordu gelişimi hasta olunca cocuk normal haftasına dönmüş. Sağlıklı olsunlar en önemlisi o🤲🏻

Eki Görüntüle 3044680 Eki Görüntüle 3044681 Babymall da 270 tl ye 70 tl indirim çeki verdiler.Kampanya var kızlar.
Çok güzellerrrr 💓 tekrardan geçmiş olsun kuzum çok şükür atlattınız bundan sonrası çok çok güzel olsun 😍

Bundan sonra alır toparlarsınız inşallah 🌺

Çok güzeller yaaa kulaklı şapkalara bayılıyorum 😍

Yaaa çok geçmiş olsun yaa sanırım salgın var herkes hasta. Bende grip oldum 3 günde atlattım Allahtan. Genelimiz iyiyiz bulantısı mide yanması olanlarımız var. Nurhafsa hastanede yatıyor açılma ve sancısı varmış ikiz kızlar acele ettiler biraz.

Öksürük için Zühre Ana Kozalak Pekmezi var bi araştırsana hamileler de kullanabiliyor çok iyi geliyor. Çocuklar için olanı da var hatta
Araştırayım canım sağ ol. İkizler biraz erkenci oluyor evet neyse ki riskli zamanı geçmiş inşallah sağlıkla kucağına alır
Geçmiş olsun canım covid olmasın test yaptırdınız mı?Eşinin nesi var?
Yapıldı canım negatif çıktı sağ ol. Eşimin safra kesesi alınacak canım çok ciddi bir şey değil ama ameliyat sonuçta:/

Araştırayım canım sağ ol. İkizler biraz erkenci oluyor evet neyse ki riskli zamanı geçmiş inşallah sağlıkla kucağına alır

Yapıldı canım negatif çıktı sağ ol. Eşimin safra kesesi alınacak canım çok ciddi bir şey değil ama ameliyat sonuçta:/
Neyseki çok ciddi değilmiş çabuk toparlar canım.

Bayildim aldiklarina, cok tatlilar. Gule gule giyinsin canim🥰

Gecmis olsun canim, yakin zaman da mi ameliyat olacak esin?

Bayildim aldiklarina, cok tatlilar. Gule gule giyinsin canim🥰

Gecmis olsun canim, yakin zaman da mi ameliyat olacak esin?
Teşekkür ederim🙂
evet doktor olması gerektiğini söyledi ama 1 haftaya normal hayatına dönebilirmiş yine de ameliyat sonuçta biraz tedirginim bu yüzden:/

X