2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar iki gündür bakamadım ya perşembe akşamdan beri çok fenaydım. Gecesinde de bütün gece hiç uyuyamadım sanki çatlayacam ölcem artık dedim ne yatabiliyorum ne oturtabiliyorum sığamıyorum hiç bi yere. 1gecede 5kez istifra ettim . Dün okula da gidemedim, yataktan kalkamadım hiç. Hiç bişe yiyemedim. Biraz bişe yesem sanki karnım patlayacak. Dr um kullandığım bulantı hapına devam dedi bi de Rennie duo verdi
Ayyy geçmiş olsun yaa niye böyle olduk biz son zamanlar 😔

Kızlar bende de bazı yiyeceklerde oluyor onları tespit edin ve yemeyin.
Bebek için yemek lazım belki ama napalim olmuyorsa da olmuyor.

Ben de bu güzel havalarda şifayı kaptım kulak burun boğaz baş ağrısı.

Kendimi yoğun bı dikkatle bakıma almam lazım bugün hiç yormadan inşallah ilerlemez
Geçmiş olsun bende geçen hafta öyleydim 3 gün sürdü Allahtan toparladım hemen

İdari izin de kalkti kızlar. Ne olacak şimdi önceden devam edenlerde başlar değil mi ?Bir 3 hafta daha uzasaydi yeterdi 😢
Sizden kalkar mı ya sonuçta izne ayrılmışsınız sonrakiler için geçerli olur sanki
Nereden duydunuz idari izinlerin kalktığını nette öyle bir bilgi yok
Covid 19 genelgesi kaldırıldı

Sizden kalkar mı ya sonuçta izne ayrılmışsınız sonrakiler için geçerli olur sanki

Covid 19 genelgesi kaldırıldı
3 hafta daha surseydi bari .Ben ağırlaştım genelge kalkti .inşallah öyle olur ama bu bütün gebelere haksızlık .sayılar azalmış olabilir ama insanlar tek kişilik odada çalışmıyor. 1 kişi hasta olsa gebeliği ilerlemiş kadın için ne kadar riskli.

X