2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
3cü trimestere girdik kuzuu artık mormal böyle şeyler bende nefes darlığım varr artıkk bulantı yanmaa halsız yorgun hissetme
Canım tabi normal ama hiç bişe yemezsem anca rahat ediyorum o zmn da halsiz kalıyorum. Bacaklarım da hiç hal yok yatıyorum ya mutfağa gitmek bile yoruyo. Ve bi gece de 5kere istifra etmek beni mahvetti ya kuzumu bile yordu sakindi o da

Geçmiş olsun kuzu ya inşallah böyle devam etmez rennie yi banada verdi doktorum ama bi işe yaramadı şimdi pulcet tablet verdi oh bee dedim bir de miden neden bulanıyo acaba

Kuzu normal şeyler yesende yanıyo yani ona yapıcak bişey yok inanki ben ilacı değiştirdim rahatladım çok yanarsa iste doktorundan
Sağ ol canım ya hiç bilmiyorum midem yüne en baştaki hallere döndü ya ama şimdi daha zor çünkü istifra anında kendimi kasıyorum dolayısıyla bebek çok rahatsız oluyo kasılıyo bence o da . Çok üzülüyorum . Rennie hafif kalıyo sanki biraz bnde iki ölçek içiyorum tek ölçek değil.

Canım tabi normal ama hiç bişe yemezsem anca rahat ediyorum o zmn da halsiz kalıyorum. Bacaklarım da hiç hal yok yatıyorum ya mutfağa gitmek bile yoruyo. Ve bi gece de 5kere istifra etmek beni mahvetti ya kuzumu bile yordu sakindi o da
Hadii yaa seninki baya kötü kuzuu sen genede yemeye çalış 😒

😣ya azcık yesem karnım çatlayacak sanki. İlk hamilelikte hiç böyle olmamıştım. Oyyy Allah hepimize kolaylık versin. Eşim halimi görüdkçe diyo ki hakkınız ödenmez anne olmak ne kadar zormuş .
Tabiii bakk negüzel demiş enazından yaşamasada farkına varıyor 🤲 midene baya bastırıyorr demekkii

Geçmiş olsun kuzu ya inşallah böyle devam etmez rennie yi banada verdi doktorum ama bi işe yaramadı şimdi pulcet tablet verdi oh bee dedim bir de miden neden bulanıyo acaba

Kuzu normal şeyler yesende yanıyo yani ona yapıcak bişey yok inanki ben ilacı değiştirdim rahatladım çok yanarsa iste doktorundan
Bende hamdolsun olmadı sanırım kızım kel😅😅😅

Kızlar bende de bazı yiyeceklerde oluyor onları tespit edin ve yemeyin.
Bebek için yemek lazım belki ama napalim olmuyorsa da olmuyor.

Ben de bu güzel havalarda şifayı kaptım kulak burun boğaz baş ağrısı.

Kendimi yoğun bı dikkatle bakıma almam lazım bugün hiç yormadan inşallah ilerlemez

Yaramazzz tabii bide baskıda vuruyorduu mideye ondanda yanma çok olur
Bencede ama çok sıkıntılı bişey mide yanması
Sağ ol canım ya hiç bilmiyorum midem yüne en baştaki hallere döndü ya ama şimdi daha zor çünkü istifra anında kendimi kasıyorum dolayısıyla bebek çok rahatsız oluyo kasılıyo bence o da . Çok üzülüyorum . Rennie hafif kalıyo sanki biraz bnde iki ölçek içiyorum tek ölçek değil.
O anda insan ne yaptığını bilmiyoki kuzu elinde değil işte.. baya hafif kalıyo bana da günde 3 ölçeğe kadar içebilirsin dedi ama fos
Eğer yanmayla saçın alakası varsa benimkinin beline gelmesi lazım saçları😂😂😂😂

Bencede ama çok sıkıntılı bişey mide yanması

O anda insan ne yaptığını bilmiyoki kuzu elinde değil işte.. baya hafif kalıyo bana da günde 3 ölçeğe kadar içebilirsin dedi ama fos

Eğer yanmayla saçın alakası varsa benimkinin beline gelmesi lazım saçları😂😂😂😂
Çoo kötü birşey çoookkk

X