2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tamam bebişimm iyi barii boşmuş enazındann benimde midem bulanıyo hep mesela ne yersem hele vitamin içince kuscak gibi oluyorumm ya
Sabah demir ilaci iciyorum o mu fazla gelmeye basladi artik bilemedm ondan suphelendm bnde onu da sorucm
Canım inşallah birşey yoktur ama sanki bir gitsen iyi olacak gibi
Gitcem gitcem birazdan cikicm yola, dua ediin butun hamilelerin bebisleri hep iyi olsun

Sabah demir ilaci iciyorum o mu fazla gelmeye basladi artik bilemedm ondan suphelendm bnde onu da sorucm

Gitcem gitcem birazdan cikicm yola, dua ediin butun hamilelerin bebisleri hep iyi olsun
Bende öyleee bir açkarna var o birşey etmiyo ama demir ilacı ve magnezyum beni zehir ediyo artık bende dicem tükendim artık bulantıdan psikolojim bozuldu ya

Birşey yoktur canim içini ferah tut belki yediğin birşey dokundu basit bir serumla geçer gider

Aldim aldim randevu simdi, 3 te gidicm insallah iyidir durdukyerde nerden cikti bu kusma bende anlamadm, dua edin bana da kizlar, doktordan cikinca haber ederm size de
Çok geçmiş olsun canım hayırlı haberlerle gel kendi doktoruna randevu bile almana gerek yok aslında hastaneyi arayıp orda mı muayene saati en son kaçta diye sorup acil gidebilirdin. Allahtan uzak Bi saate vermemişler randevunu bişey yoktur belki de ama sen tedbirini al

Ekstra ücret mi ne alaka ya bilmiyorum onu
Ben öyle hatırlıyorum yemgemden kuzu ama bi detaylı öğreniyim
32 de gideceğim de bence yine 2 haftaya düşürmez ,çok hastası var diye mi bilmiyorum ki
Seninki düşürmez belli
Valla fiyatlar da uçuk zaten Allah yardımcınız olsun
Amin amin kuzu hastanede bi personel eşimin müşterisi işte demiş geldiğinizde yanıma gelin bizde gittik neyse bizi akrabası olarak kaydetti muayene 200 dü 150 tl ye gidiyorum bende bi heycanla gittim beleşmi bakılıcam neyse 50 yede şükür
Ben 5 den sonra uyudum sen reflüden mi uyumadın
Yandı ya sadece cayır cayır yandı kuzu

Aa ben 33. Hafta da gidicem bakalım bağlicakmı bu nst ye de ekstra ücret alıyolar bide
Ben 3 kez girdim normal devlet hast. acile her gittiğimde bağlıyorlar artık.Evin yakınlarında hast. var muayene hakkım bitince vc
Yok uyumuyorum sahuru yiyip yatıyorum eşimle oruç tutuyormuş gibi
Zaten uyuyamıyoruz değil mi bebeğim Benim müthiş mide bulantım var 4 gündür ilk dönem gibi.Sizde de var mı ya

Kız güneşliydi hava bi işlere giriştim bugün hızımı alamadım Allah beni karetmesin tarlası yanmış çiftçi gibiyim şuan
Ahahhahh deli ya
Kısmet işte nedücennn
Ben de yatak odasına girdm bir kaç gündür çıkamıyorum
Bazanin altı bitti, gardrop iki günümü aldı, kisliklari yıkayıp kaldırıyorm.bitmedi hala
Daha çok iş var odada poff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…