2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bi gitsen mi doktora şekerin tansiyonun falan düşüyor olabilir. Sertlik bende de özellikle yürürken ayakta çok durunca oluyor

Bi gitsen mi doktora şekerin tansiyonun falan düşüyor olabilir. Sertlik bende de özellikle yürürken ayakta çok durunca oluyor
Simdi corba icim dedm daha ictigim gibi geri cikardim ya bastaki gibi her gun kusmaya baslamam insallah gitsemmi doktora gitmesem mi bilemedm, cok endiselendm

Eşin sigortalı ya gerçi sigortasız olsa da veriliyor. Başvuru yapmıyorsun ziraat hesabın varsa oraya yatıyor doğumdan sonra. Yoksa ptt ye tc ile yatıyor
Hadi yaaa iyimişş ziraat yok ama gidip kimliğinle hallediyorsun işi yani iyimiş süt parasıyla doğum parası biraradamı oluyo

Simdi corba icim dedm daha ictigim gibi geri cikardim ya bastaki gibi her gun kusmaya baslamam insallah gitsemmi doktora gitmesem mi bilemedm, cok endiselendm
Aaa neden acaba ya üşütmüş falan olabilir misin? Endişelenme hiç bence için rahat etsin bi git doktora düşünmekten iyidir

Bi de özel doktorlar 3 ten sonra muayeneyi bitiriyor canım özele gidiyorsan 3 olmadan önce git geçen gün benimkini aradım çıkmıştı devlete gittim orda da çok öyle ilgi alaka yoktu ama en azından bebek iyi dedi

Selam canım, ben gitmeni tavsiye ederim bulantı kusma önemli sanırım son zamanlarda çünkü benim doktorum özellikle soruyor. Belki mesaj veya email atabilirsin?

Kuzu git istersen kusma işini buzaman görmedim ama panik etme niye ediyon birşey yokturr elbett ama yada doktora yaz boyle böyle oluyor diye gidecek bi zaman değilsen

Selam canım, ben gitmeni tavsiye ederim bulantı kusma önemli sanırım son zamanlarda çünkü benim doktorum özellikle soruyor. Belki mesaj veya email atabilirsin?

Kuzu git istersen kusma işini buzaman görmedim ama panik etme niye ediyon birşey yokturr elbett ama yada doktora yaz boyle böyle oluyor diye gidecek bi zaman değilsen

Aldim aldim randevu simdi, 3 te gidicm insallah iyidir durdukyerde nerden cikti bu kusma bende anlamadm, dua edin bana da kizlar, doktordan cikinca haber ederm size de

Aldim aldim randevu simdi, 3 te gidicm insallah iyidir durdukyerde nerden cikti bu kusma bende anlamadm, dua edin bana da kizlar, doktordan cikinca haber ederm size de
Tamam bebişimm iyi barii boşmuş enazındann benimde midem bulanıyo hep mesela ne yersem hele vitamin içince kuscak gibi oluyorumm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…