2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Doğum analık ve süt parası almak için öncelikle doğum belgen olacak doğum yapacaksın canım.Doğumdan sonra ayrı rapor alıyorsun.
Doğumdan sonra izinler daha cok lazım olacak bence o 2 haftayı sonraki döneme eklet.

Saolasın çok kafamı kurcalıyor bu iş.. Vakitte yaklaştı benim şimdi randevum 32+1 gibi olmuş olucak tahmini bakalım nasıl olucak..

Bana kalsa 37. Haftayı zorlamak isterim ama bilinmez şimdi belki iş yerimde 32. den sonra izne çıkmamı isteyebilir iş yoğunluğu başlıyor artık Durumlar biraz belirsiz.. Saolasın canım bilgi için

Kizlar gunaydin, ben dun aksamdan beri bi tuhafim ya, dun sabah kahvalti ettim disari ciktm hastane cikisi alayim diye, bayiliyodum az daha, seker fln biseyler ydm de toparladim sonra iyiydim, neyse gun aksam da bi ara karnim cok sertlesti, alt kisimda toplandi gibi oldu, sonra orta kisimda bi sertlik oldu öyle yattim uyuyim diye, ama sabaha kdr ara ara regl sancisi gibi agrilar oldu hafif hafif, kabizlik da var baya ondan mi oldu noldu bilemedm
Bu arada bebegn hareketlerini hissediyorm arada bir
Bu sabah da yine kahvalti ettm, sonrasinda yine kotu oldum evdeydim yattim biraz, sonra birden midem kalkti kustum fln, smdi midem agriyo cok bide karnim kuculdu gibi geldi yatiyorum ya hareket hissettim yine ama endiselendim, size de oluyomu boyle seyler ara ara, her gun degisik degisik biseyler oluyo ya

Aa ben 33. Hafta da gidicem bakalım bağlicakmı bu nst ye de ekstra ücret alıyolar bide
Benim dün kontrolüm vardı,
31+6yız. NTS ye bağladılar. Bir yatağa uzanıyorsun, beline bebişin kalp atışlarını ve hareketlerini tespit eden bir kaç alet kemerle bağlıyorlar. 20 dk. boyunca takılı kalıyor. Eline de bir tuş veriyorlar. Bebeğin hareketlerini hissettikçe bas diyorlar. Rihter ölçeği gibi bir kağıda hareketlere göre çizelge çıkıyor. NTS bu kızlarrrrr.

Yok uyumuyorum sahuru yiyip yatıyorum eşimle oruç tutuyormuş gibi

Sağlıkla gelsinler kuzu sıkma canını

32 den sonra 37 ye kadar istediğin zaman alınıyor diye biliyorum.

Doğum süt parası için başvuru yapılmıyor direkt yatıyor diye biliyorum. Sgk nın sitesinde yazıyordu

Valla fiyatlar da uçuk zaten Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…