2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
benimde 2 haftaya dusecekti ama 3 hafta sonraya verdi randevuyu son ayda her hafta cagiricakmis.
2 hafta diye seviniyordum dune kadar
Her doktorun şeyi farklı yaa benim doktorumdan bile bukadar beklmiyorum 1 ay bekliyorum genee hiç ummuyorum 2 haftada bir gitmeye

Oyyyy vaktiyle gelsin kuzumm niye öyle diyonn helee ne güzell işteee kilo almış sıpa maşaallahh sübhanallahhhh

1 hafta dayandı canım dahada dayanır inş. Açıklığın ne durumda peki artmış mı. Ben Nisan annesi olmayı bile beklemiyordum hiç öyle düşünüp canını sıkma lütfen

Kızlar bnm de dün dü kontrolüm . Artık iki haftaya bi düşürdük randevuları. Bi dahaki gittiğimde nst ye bağlıcaz dedi
Hayırlısı olsunn inşaallahhhh
Oyyy yesunler tırnaklarını benimkide esniyo gibi birşey oluyo canimıda acıtıyo baya sıpaa
Deme öyle kuzumm sağlıklı gelecek herşey güzell olcakkk bebişin için kurtarmaya bakıyolar sende içini ferah tutt bunlarida atlatıcaksın bazı bebekler yerinde durmazz gelmek ister dünyaya öyle düşün vaktiyle gelmiş oluyor enazında herşeyi organ falan tamamlanmış zaten bi küvete koyarlar güzelce gelişirr sende iyileşmiş olursun ozaman a kadarr busefer daha güzel rahat bakarsın

Anladımm kuzuu bilmiş oldumm sağoll bakalımm bizim doktor ne diyecehhh

Sabah kasılmayla uyandım ya göbeğimin ortasına toplanmış bu sefer, onun dışında iyiyim canım eşim kahvaltı hazırlıyor onu bekliyorum sen nasılsın nasıl gidiyor
Ooyyy yesunler kasılmaya benimde az önce hıçkırıyordu kızımm bide eşim telefonda dua gibi birşey çıktı kulağıma getirdi dinliyim diye bizim sıpa yerinden oynadı kurban olduğumm
Duaya merhaba dedi
Eşine aferemm kuzuma iyi bakıyorrr

Oyy tepki vermeye de başladılar müzik dinletiyor musun yine

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…