2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Offff sormaa bende öylee yürümeyede gelmiyo bende 2 saat dışardaydımm hepp eve geldim heryerim tutuldu kasığım ağrıdı falann

Yazdığını okuduğumdan beri aklımdasın. Neler hissettiğini tahmin bile edemiyorum ama lütfen kendini sakin tutmak için uğraş ki bebekler iyice strese girmesin. İyi olacak, iyi olacaksınız. Hastanede güvendesin ve yatarak bir süre daha zaman kazanabilirsiniz. Dualarım seninle

Yapar kuzum, hamur işi ve özellikle kafein su tutuyor vücutta. Alternatif olarak Bol yeşillik, maden suyu, kefir, limonlu tarçınlı su, karanfilli su falan içiyorum ben şekerim çıktığından beri. Şişliğim gitti, elim ayağım küçüldü yeniden

Hayrolsun canımmm vaktiyle gelsin inşaallahhh peki neden sezaryen ilkkezmi yoksa 2ci mi bebe
Yok ilk de kan uyuşmazlığı var pcos var gebelik şekeri çıktı birde haşimato olunca ben korkuyorum 38 de sezeryan düşündük önümüzdeki cuma kontrol var bakalım ne dicek en son kafa çapı büyük demişti aman artık çok Merak ediyorum . İnşallah hayırlısı ile doğsun

Hhahahahaha ama ben rahat dönüyorum nedense yaa kızz korkuyorum acaba bizimki kilo almadımı diye
En son kontrolun ne zamandi kac demisti doktor kilosuna, aliyodur canim almaz olurmu biz bisey yemesek bile onlar bizdeki depolari yiyo zaten
Tüh ya, günde 2 cayim 1 kahvem vardi onu da mi icmicez simdi

Reactions: Jou
Anladımmm kuzum hayırlısıyla vsktiyle gelsin kuzumm zaten artık gelişmiş oluyo herşeyi tamamlandı bebeğin organları falan etlendii

En son kontrolun ne zamandi kac demisti doktor kilosuna, aliyodur canim almaz olurmu biz bisey yemesek bile onlar bizdeki depolari yiyo zaten

Tüh ya, günde 2 cayim 1 kahvem vardi onu da mi icmicez simdi
26haftalıkken gittim 950 gramdı şimdi buhafta değil bidahaki hafta gidicem 30 haftalıkken

Oh az kalmis görüs gününe gidince iyicene bi ölcerler bakarlar ztn kilosuna fln, güzel güzel büyümüstür minnoş
Inşaallahh bebişimm belli zaten karnımd abüyüdü baya yurüyünce sert ama oturunca yumoş yumoş ayy bide kaçgündürr sırtüstü uzandığımda mıncıklıyorum minnoş tepki veriyo burdayım diye

Eveet o cok güzel bi his ilk iletisimlerimizi kuruyoruz artik, sesimizi de taniyolarmis, ah ne büyük mucize ya

Reactions: Jou
Yaa kuzularım gelmesinler daha. Kuzenim de 32 haftada ikizlerini doğurdu bi süre küvezde kaldılar şimdi iyiler çok şükür. Korkma lütfen Allahın izniyle bir şey olmaz kuzulara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…